آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت 11:36   |   کد مطلب: 33859
نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: بر اساس بررسی‌های شش‌ دوزادهم تفریغ بودجه امسال، درآمد شهرداری منطقه 3 همدان به 22 درصد رسیده است که قابل قبول نیست؛ سال گذشته درآمد در این منطقه 95 درصد بوده است.

به گزارش نافع، حمید بادامی نجات صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از اقدامات انجام شده به‌ ویژه در مناطق توانمندسازی، اظهار کرد: مدیران و کارشناسان شهرداری به‌ ویژه منطقه 3 شهرداری می‌توانند در بازدیدهای میدانی به شناسایی محلات مستعد کارهای عمرانی و خدماتی بپردازند تا خدمات بیشتری ارائه شود.

وی راهکار برون‌رفت از مسائل و مشکلات پيش روي شهرداري همدان را جذب سرماي‌ گذاري و مشارکت‌دهي سرمايه گذاران در عمران و آباداني و توسعه شهر دانست و گفت: این امر روش مناسبی براي استفاده بهينه از زمان و ارائه خدمات به شهر و شهروندان است.

نایب رئیس شورای شهر همدان بیان کرد: شهرداري منطقه 3 نیز در اين راستا باید به دنبال تهيه بسته‌هاي مناسب براي اجراي پروژه‌های نیمه‌کاره و جذب سرمايه‌گذاران باشد.

وی شرايط فعلي حاکم بر وضيعت اقتصادي کشور را عاملي براي افت پیشرفت پروژه هاي شهرداري برشمرد و افزود: بايد با فراهم کردن بسته‌هاي مشارکتي متنوع و جامع، مردم و سرمايه‌گذاران را به سرمايه‌گذاري خرد و کلان ترغيب کنیم تا شهر، مردم و مدیریت شهری بهره ببرند.

بادامی‌نجات با بیان اینکه تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری منطقه 3 حدود 95 درصد درآمد را نشان می‌دهد، تصریح کرد: بر اساس بررسی‌های شش‌ دوزادهم تفریغ بودجه امسال، درآمد این منطقه به 22 درصد رسیده است که قابل قبول نیست.

وی ادامه داد: به طور قطع عملکرد مناسب شهرداری منطقه 3 در بودجه سال گذشته به دلیل سیاست‌های شهردار و تلاش‌های شهردار منطقه 3 بوده است.

نایب رئیس شورای شهر همدان خاطرنشان کرد: عملکرد سال 96 و ثبات مدیریتی در این منطقه و کوشش‌های فراوان مدیر منطقه عامل تحقق 95 درصدی بودجه بوده است، اما متأسفانه اتفاقات اخیر موجب شده درآمد این منطقه به 22 درصد کاهش پیدا کند که این مهم، بحران در این منطقه را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه مراجعات در شهرداری منطقه 3 از حد گذشته است، یادآور شد: چندین پروژه در این منطقه هنوز انجام نشده است که باید تعیین تکلیف شوند.

بادامی‌نجات با تأکید بر تعیین‌تکلیف طرح 36 هکتاری خضر، جدولگذاری و رفوژ بلوارها و پیاده‌راه‌ها، بازگشایی بلوار قدر، بازگشایی معبر، آسفالت معابر منطقه 3 و بسیاری دیگر از برنامه‌های منطقه سه شهرداری به‌ویژه ساماندهی ورودی‌های شهر، اظهار کرد: متأسفانه طی چند ماه اخیر طرح های اثرگذاری در این منطقه با بحران مواجه شده‌اند.

وی، اجرای پروژه‌ها و تکمیل پروژه‌های منطقه 3 شهرداری را که از پتانسيل‌هاي قابل توجه براي حصول درآمد پايدار براي شهرداري منطقه محسوب می‌شود را ضروری برشمرد.

نایب رئیس شورای شهر همدان در پایان بیان کرد: حرکت‌های جهادی برای آبادانی منطقه 3 شهرداری همدان امری ضروری است که باید بتوانیم در یک برنامه زمان‌بندی شده شرایط این منطقه را به حداقل نیازهای اساسی آنها برسانیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما