وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 17:35   |   کد مطلب: 33856
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان:
حفاظت از انقلاب اسلامی با تقویت روحیه انقلابی‌گری محقق می‌شود
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: با تقویت روحیه انقلابی‌گری می توان از انقلاب اسلامی حفاظت کرد.

به گزارش نافع، حسین علیی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع)نماینده جدید ولی فقیه در سپاه پاسدلران همدان با بیان اینکه یکی از مصادیق مهم امانت الهی مسئولیت است، اظهار کرد: همگان باید در ادای امانت الهی کوشا باشند.

وی با تأکید بر اصل ولایتمداری و تقویت روحیه ولایتمداری، گفت: این اصل بسیارمهم است و نظام حاکمیتی نظام ولایی است که هدف و آرمان ما نیز همین است؛ به هیچ وجه از این آرمان فاصله و انحراف نخواهیم داشت.

نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با تأکید بر اینکه علت تامه لغزش‌های افراد انحراف از این اصل است، بیان کرد: با تمام قوا پشتیبان مأموریت سپاه هستیم و با تمام وجود و با اتحاد سه حوزه در سپاه مأموریت سپاه را انجام خواهیم داد.

وی در ادامه با بیان اینکه با تقویت روحیه انقلابی‌گری می توان از انقلاب حفاظت کرد، افزود: وظیفه کنونی ما تحقق شرایط ظهور است که با جامعه هدف، همکاری دستگاه‌های مختلف، ادارات کل، خانواده بزرگ نیروهای مسلح اعم از ارتش، نیروی انتظامی و با کمک حوزه‌های علمیه و روحانیت خواهیم توانست این روحیه را در حوزه‌های علمیه و جامعه هدف تحقق بخشیم.

ابراهیم گنجعلی نماینده سابق ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان نیز با بیان ابنکه لباس روحانیت لباسی است که رسالت انبیا را بر دوش انسان قرار می‌دهد، اظهار کرد: وظیفه روحانی دفاع از دین، دیانت، قرآن، مکتب، شیعه و انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه در مجموعه سپاه، فرماندهی به عنوان ستون فقرات باید حفظ شود، گفت: سه حوزه فرماندهی، حفاظت و نمایندگی ولی فقیه در رسیدن به اهداف همگام و همراه هستند و یکدیگر را هدایت و حمایت می‌کنند.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت