وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 17:16   |   کد مطلب: 33855
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رژیم اشغالگر قدس امروز در برابر گروه پارتیزانی انقلاب اسلامی به ذلت افتاده است، گفت: همه همت ما باید حفظ عناصر ماندگاری انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین (ع) با بیان اینکه حیات واقعی انسان در پیروی از شریعت به دست می‌آید، اظهار کرد: در زندگی زمینی باید از حیات خاکی عبور کنیم و به روح الهی و حیات انسانی برسیم و تحقق این موارد در تبعیت مطلق از دین حاصل می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه در روزگاری که همه به دنبال آزادی هستند از خداوند عبودیت را طلب کنیم، گفت: باید به این واقعیت برسیم که هیچ عزت و مقامی بالاتر از مقام عبد بودن نیست؛ قیمت هر عبادتی به میزان مقربیت آن است و برای طریقت و شریعت باید از فقه شروع کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی دین اسلام را زنده کرده است؛ انقلاب اسلامی احیاگر اسلام ناب بوده و حق حیات به گردن ما دارد و باید شاکر این نعمت بود.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما را از دین کوفی صفتان و معاویه صفتان به دین علوی کشاند، افزود: انقلاب اسلامی استکبار را مستأصل کرده است به گونه‌ای که رژیم اشغالگر قدس در موجودیت خود نیز مانده است؛ این رژیم اشغالگر امروز در برابر گروه پارتیزانی انقلاب اسلامی به ذلت افتاده است.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه شکر نعمت انقلاب اسلامی حفظ این انقلاب است، تصریح کرد: عناصرماندگاری این اتقلاب راباید حفظ کرد؛ انقلاب زنده است و به همین دلیل دشمن دارد.

وی با تأکید بر اینکه دشمنی استکبار با انقلاب اسلامی است، ادامه داد: از این رو انقلاب اسلامی محافظ، پاسدار و فداکارهایی می‌خواهد؛ انقلاب در حال پیشروی است، موتور حرکت پاسداری از انقلاب، اسلام است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: همه همت استکبار این است که ماتدگاری انقلاب را بر هم زند و همه همت ما باید این باشد که عناصر ماندگاری انقلاب را حفظ کنیم.

وی با تأکید بر اینکه باید عناصر ماندگاری انقلاب را بشناسیم و آنها را تقویت کنیم، یادآور شد: باید تلاش کنیم روز به روز این ارکان قوی‌تر شود تا خیمه انقلاب نیز قوی‌تر شود.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه اسلام در مسیری که خدا تعیین کرده و ولایت است، فقط ارائه راه نمی‌کند بلکه هدایت به مسیر مطلوب دارد، اظهار کرد: اقتدار بخش سوخت‌رسان به انقلاب است که در این مسیر حضور مردم نیز بسیار موثر است.

وی روحیه استکبارستیزی را از دیگر ارکان حفظ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: همه تلاش دشمن این است که این روحیه رابشکند و امروز وظیفه داریم این روحیه را بیش از گذشته تقویت کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اسلام این نیست که با دشمنان اسلام صلح شود، پرچم اسلام باید همیشه بالا باشد.

وی با اشاره به حضور باشکوه مردم در مراسم 13 آبان امسال، افزود: این حضور در تمام مناطق کشور به لحاظ کمیت وکیفیت از هرسال باشکوه‌تر بود که این امر نشان از محکم‌تر شدن روحیه استکبارستیزی در مردم دارد.

حاجی‌صادقی با بیان اینکه ‌انقلاب اسلامی نسبت به گذشته تبلور جدید اسلام ناب است، تصریح کرد: رسالت انقلاب اسلامی نسبت به آینده این است که عالم را آماده نهضت ظهور کند و به جای بیان علایم ظهور در مورد شرایط ظهور هم بحث شود؛ باید استعداد و شایستگی ظهور حجت خدا را پیدا کنیم.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت