آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 4 آبان 1397 ساعت 19:47   |   کد مطلب: 33762
طلبه مشهدی با نقش زیبای پرچم کشورهای مسلمان به دور نام امام حسین(ع)بر روی خوردو خود پیام حسین یجمعا را طراحی کرده است.

به گزارش نافع،  همه ساله شاهد صحنه های زیبایی از عاشقان حسینی از تمامی کشورهای اسلامی و شیعه در مراسم پیاده روی اربعین هستیم و در مسیر این پیاده روی انواع و اقسام نوآوری ها و اقدامات فرهنگی برای عرض ارادت به ائمه و امام حسین دیده می شود.

امسال نیز یک طلبه مشهدی با تزئین نقاط مختلف ماشین خود مهمترین پیام این پیاده روی را حسین یجمعنا عنوان می کند و  در گفت‌وگو با خبرنگار ما می گوید امام حسین تمامی ما مسلمانان را به دور هم جمع کرده است.
این طلبه که در قسمتی از خودرو خود طرح نوشته "زیارتم را به عنوان هدیه بپذیرید کودکان یمن، سوریه، فلسطین، میانمار " نقش بسته  می گوید من به نیابت از تمامی کودکان در جهان که فارغ از مذهب مورد ستم قرار گرفته اند به زیارت امام  حسین می روم.
وی که از مشهد موکب به موکب حرکت کرده به موکب حضرت فاطمه الزهرا ملایر رسیده می گوید این شعارها را بر روی خودرو نوشته ام وسعی کرده ام که توجه مردم را به این مسئله جمع که یمن همچنان مقام بمان او خواهد آمد.
طلبه مشهدی که با هدف ترانزیت ماشین خود و حرکت در مسیر پیاده روی اربعین را آغاز کرده، رساندن پیام مظلومیت مردم یمن به تمامی جهانیان  را از دیگر اهداف خود بیان می کنند.
اما یکی از طرح هایی که شاید توجه بسیاری را جلب کند و یکی از مهمترین پیام های اربعین است طرح جلوی خوردو این طلبه مشهدی است که با امام حسین را به خورشیدی همانند کرده که تمامی کشورهای مسمان به دور آن جمع شده اند و این همان وحدتی است که ما در همایش عظیم و میلیونی پیاده روی اربعین شاهد آن هستیم.
این طلبه مشهدی می گوید در این حرکت من و همراهانم پرچم های کشورهای مختلف مسلمان جهان را بر روی ماشین نقش بستیم تا بیان کنیم حسین همه ما را جمع کرده است این حس برادری را در مسیر پیاده روی اربعین القا کنیم.
وی می گوید ما با یک کار فرهنگی می توانیم به مردم دنیا این پیام را برسانیم که در یمن یک جنگ جهانی برپا است و کودکان یمنی مظلومانه به شهادت می رسند، چگونه دنیا یک ما برای مرگ خاشقچی یک ماه است درگیر است اما به کودکان مظلوم یمن توجهی نمی کند.
این طلبه مشهدی در پایان بیان کرد که ما باید دنیا را متوجه فاجعه ای که در یمن در حال رخ دادن است کنیم چرا که مردم دنیا از آنان غافلند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت