آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 4 آبان 1397 ساعت 13:41   |   کد مطلب: 33761
نائب رئیس هیات تنیس روی میز همدان گفت: شیما صفایی نابغه تنیس روی میز این استان قهرمان جوانان کشور شد.

به گزارش نافع، زهره ابوطالبیان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: دومین دوره قهرمانی تور ایرانی نوجوانان و جوانان دختر کشور با حضور 178 ورزشکار در سالن تنیس روی میز شادروان حاج حسین کهنوجی کرمان برگزار شد و صفایی از همدان با اقتدار کامل عنوان قهرمانی را به دست آورد.
وی اضافه کرد: این ورزشکار پدیده جوان کشورمان در دیدار فینال این دوره از رقابت ها برابر ملیکا عامرطاس از شیراز با یک بازی مقتدرانه و با نتیجه چهار بر صفر به برتری رسید و عنوان قهرمانی را کسب کرد.
ابوطالبیان بیان کرد: تیم همدان متشکل از شیما صفایی، هدیه آقا محمدی، سارا نسیم دوست، کیانا اردلانی، کیانا طاهر انوریان، بهار محمدی، مطهره موقر نیکو، مائده حسینی و مبینا اصلانی با همراهی مربیان زهره ابوطالبیان و الناز دبیری در این مسابفات حضور یافت.
«شیما صفایی» نابغه تنیس روی میز همدان تنها با 15 سال سن توانسته است حریفان قدرتمند خود را حتی در رده سنی بزرگسالان نیز شکست دهد.
این بانوی همدانی ماه گذشته در مسابقات بزرگسالان تحت عنوان تور ایرانیان بر سکوی قهرمانی ایستاد و حالا در رده سنی جوانان نیز این عنوان را تکرار کرد.
صفایی یکی از نابغه های تنیس روی میز کشور به شمار می رود و موفقیت چشمگیر این بازیکن در ماه های اخیر سبب شد تا فدراسیون حمایت جدی از وی داشته باشد و عنوان نابغه تنیس روی میز را به او لقب دهد.
منبع:ایرنا

انتهای پیام /

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت