آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 14:38   |   کد مطلب: 33680
فرمانده انتظامي شهرستان همدان خبر داد
دستگيري خریدار اموال سرقتي در قالب خریدار ضايعات در همدان
فرمانده انتظامي شهرستان همدان، از دستگيري خریدار اموال سرقتي در قالب خریدار ضايعات خبر داد.

به گزارش نافع، جمشيد باقري در جمع خبرنگاران، از دستگيري خریدار اموال سرقتي در همدان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال کسب خبری مبني بر خريد اموال سرقتي از جانب فردي به ظاهر خريدار ضايعات، شناسايي و دستگيري این فرد در دستور کار مأموران کلانتري 16 شهرک مدني قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: مأموران با بررسي‌هاي پليسي متوجه شدند این فرد در يک واحد خريد ضايعات اقدام به خريد اموال سرقتي از سارقان خرد و معتاد مي‌کند.

فرمانده انتظامي شهرستان همدان بیان کرد: با اخذ مجوز قضائي در بازرسي از این محل، تعداد زيادي از سيم‌هاي هوايي انتقال نيروي برق، سيم‌هاي مخابراتي، سيم‌هاي روکش‌دار در سايزهاي مختلف، موتورکولر، 2 دستگاه سنگ فرز، لوازم يدکي خودرو شامل بوق، آينه، جک و آچارآلات در اندازه‌هاي مختلف کشف شد.

وی افزود: شمش آلومنيوم، اتصالات داربست‌هاي فلزي، انواع کابل‌هاي سالم و روکش‌دار و کابل جوشکاري، انواع اتصالات شيرآلات ساختماني، جرثقيل دستي، سبزي خردکن سالم، فن هواکش، باطري موتورسيکلت 5 عدد، 5 صندوق پستي، قفل درب ورودي 3 عدد، ضبط و پخش خودرو 2 عدد و ساير اقلام خرد و درشتي که هيچ گونه شباهتي به ضايعات نداشتند نیز در این محل کشف شد.

باقری تصریح کرد: مأموران تعدادي از مالباختگان سرقت‌هاي اخير در شهرستان همدان را به کلانتري دعوت و آنها با شناسايي اموال مسروقه خود، تقاضاي رد مال و تعقيب کيفري متهم را داشتند.

وی در پایان یادآور شد: متهم برای بررسي‌هاي تخصصي‌تر و شناسايي سارقان در اختیار کارآگاهان پليس آگاهي قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما