دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 12:45   |   کد مطلب: 33677
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان خبر داد
دستگيري 2 سارق نوجوان موتورسیکلت در تويسرکان
فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان از دستگيري 2 سارق نوجوان موتورسيکلت و کشف 3 دستگاه موتورسيکلت سرقتي در این شهرستان خبر داد.

به گزارش نافع، محمد معصومي در جمع خبرنگاران از دستگیری 2 سارق در شهرستان تویسرکان خبر داد و اظهار کرد: در پي وقوع 3 فقره سرقت موتورسيکلت در شهرستان تويسرکان، دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار پليس قرار گرفت.

وي با بیان اینکه پس از اقدامات اطلاعاتی و شگردهای پلیسی، مأموران کلانتري 11 شهرستان تویسرکان 2 سارق را شناسايي و در دو عمليات ضربتي دستگير کردند، گفت: در بازرسي از محل و مخفيگاه سارقان، 3 دستگاه موتورسيکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تويسرکان بیان کرد: در بررسي‌ها و تحقيقات انجام شده مشخص شد، سارقان که نوجوانان بودند با انگیزه هيجان ناشي از سرقت دست به این کار می‌زدند.

وی افزود: سارقان با سوء استفاده از غفلت شهروندان در پارک کردن موتورسيکلت‌ها و عدم استفاده از قفل مناسب، اقدام به سرقت موتورسيکلت آنها مي‌کردند.

معصومی تصریح کرد: متهمان با تشکيل پرونده برای بررسي بيشتر به پليس آگاهي شهرستان معرفي شدند.

وی در پایان یادآور شد: شهروندان ضمن توجه به هشدارهاي پليسي و استفاده از تجهيزات ايمني ضد سرقت، از پارک موتور سيکلت خود در محل‌هاي کم رفت و آمد و فاقد روشنايي خودداري کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما