آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 10:31   |   کد مطلب: 33661
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از مدیران فنی شرکت‌ها خواست در ایام اربعین با جدیت و دقت نکات ایمنی ناوگان را قبل از سفرکنترل کنند.

مصطفی پناهنده در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، مهمترین اولویت راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اعزام زائران کربلای معلی را افزایش ایمنی در سفر دانست و اظهار کرد: در بحث کنترل‌های فنی و ایمنی ناوگان، مدیران فنی شرکت‌های مسافربری ملزم شده‌اند ناوگان خود را پیش از سفر مورد معاینه فنی قرار دهند و از صحت عملکرد ناوگان اطمینان حاصل کنند.

وی با بیان اینکه نظارت بر عملکرد مدیران فنی از اولویت‌های سفر اربعین است، گفت: در این زمینه پلیس راه نیز یاری دهنده این اداره کل خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان بیان کرد: ناظران اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و نمايندگان پليس راه بر حسن اجراي اين كار نظارت خواهند کرد و به شکل تصادفی برخی از اتوبوس‌ها را مورد بازدید قرار می‌دهند.

وی افزود: این استان مانند سال‌های گذشته به عنوان استان معین از تمام توان ناوگان عمومی به ویژه ناوگان اتوبوسی خود در حمل و نقل زائران اربعین حسینی استفاده کرده است.

پناهنده تصریح کرد: بر اساس بازدیدهای انجام شده از پایانه‌های مسافربری، شاهد کنترل و نظارت جدی بر وضعیت فنی اتوبوس‌ها هستیم تا خودروهایی که از استان به سمت مهران می‌روند مشکل فنی نداشته باشند.

وی ادامه داد: استفاده از ناوگان ایمن و مناسب برای جابجایی مسافران و هماهنگی با سایر دستگاه‌های مرتبط، از جمله اقدامات انجام شده برای فراهم کردن شرایط سفر ایمن برای زائران بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان خاطرنشان کرد: سعی شده اتوبوس‌های مناسب و با کیفیت که مسائل فنی در آنها رعایت شده برای زائران اربعین اختصاص داده شود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما