آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 مهر 1397 ساعت 16:39   |   کد مطلب: 33644
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان گفت: 24 تا 30 مهرماه بازدید جانبازان و معلولان از مراکز زیر نظر میراث فرهنگی رایگان است.

به گزارش نافع، علی مالمیر امروز در جمع خبرنگاران، از بازدید رایگان جانبازان و معلولان از مراکز زیر نظر میراث فرهنگی به مدت یک هفته خبر داد و اظهار کرد: همزمان با هفته نیروی انتظامی بازدید از موزه‌ها و اماکن گردشگری همدان برای جانبازان و معلولان رایگان است.

وی با بیان اینکه میراث فرهنگی استان همدان در این هفته بازدید جانبازان و معلولان از اماکن تاریخی و موزه‌ها را رایگان اعلام کرده است، گفت: بازدید رایگان جانبازان و معلولان از اماکن زیر نظر میراث فرهنگی شامل آرامگاه بوعلی، آرامگاه باباطاهر، گنبدعلویان و تپه هگمتانه می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان همدان بیان کرد: جانبازان و معلولان عزیز می‌توانند به همراه یک نفر با ارائه کارت شناسایی از 24 تا 30 مهرماه از این اماکن بازدید کنند. 

وی در پایان یادآور شد: بازدید از موزه‌های هگمتانه، حمام حاج‌آقا تراب نهاوند، میررضی‌الدین آرتیمانی، موزه مردم‌شناسی سیدجمال‌الدین اسدآبادی و موزه لطفعلیان ملایر نیز در این هفته رایگان است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما