آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 22 مهر 1397 ساعت 09:36   |   کد مطلب: 33634
فرماندار نهاوند گفت: مدیر بانکی که دغدغه اشتغال ندارد و به خودش اجازه نمی‌دهد برای رفع مشکلات مردم در جلسه حضور پیدا کند، جای او در نهاوند نیست؛ بانک کشاورزی نفس کارگروه اشتغال نهاوند را گرفته است.

به گزارش نافع، مراد ناصری در بیست‌و‌یکمین کارگروه اشتغال شهرستان نهاوند با بیان اینکه امروز همه باید برای ایجاد اشتغال تلاش کنند و در این زمینه مسئولیت‌پذیر باشند، اظهار کرد: همه باید برای ایجاد اشتغال تلاش کنند، این مهم کار فرمانداری تنها نیست و همه باید پای کار باشند.

وی با تأکید بر اینکه مدیر بانکی که در نهاوند دغدغه اشتغال ندارد جایی در این شهرستان ندارد، گفت: مدیر بانکی که به خودش اجازه نمی‌دهد برای رفع مشکلات مردم در جلسه حضور پیدا کند، جای او در نهاوند نیست.

فرماندار نهاوند خطاب به مدیر بانک کشاورزی این شهرستان، بیان کرد: این بانک نفس شورای اشتغال نهاوند را گرفته است؛ اگر به جای بانک کشاورزی از بانک دیگری استفاده می‌کردیم دو برابر این‌ مبلغ پرداخت می‌شد.

وی با بیان اینکه این وضعیت اصلاً قابل قبول نیست و باید بانک کشاورزی سریعاً این موارد را بررسی و مشکلات پرونده‌ها را حل کند، افزود: بیشترین اعتبار ما نزد بانک کشاورزی است که باید برای جذب آن تلاش شود.

ناصری تصریح کرد: اکنون یک اعتباری جایگزین شده است که اگر جذب نشود برگشت خواهد خورده و به جای دیگری منتقل می‌شود بنابراین باید همه تلاش کنند و دغدغه داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه اولویت کار همه مسئولان، خدمت به مردم است، ادامه داد: اگر مدیری به جلسه‌ای دعوت می‌شود دستور کار همه ما رفع معضلات و مشکلات مردم است و قصد تلف کردن وقت شخصی را نداریم.

فرماندار نهاوند خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم تا بیکاری را که چهره شهرستان را تخریب کرده کاهش دهیم؛ این مهم جز با حمایت و همدل بودن همه ارگان‌ها و مردم میسر نخواهد شد.

وی یادآور شد: بانک‌ها باید از پرداختی‌های هر هفته خود در جلسه بعد گزارش ارائه دهند و اگر مشکلی هست در جلسه بازگو کنند تا حل شود چرا که این وضعیت پرداخت‌ها اصلاً مناسب نیست.

ناصری با بیان اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی همکاری نمی‌کنند، اظهار کرد: بسیاری از مردم به دستگاه‌ها مراجعه می‌کنند و سرگردان می‌شوند و هر کارمندی برای خودش مدیر شده است.

وی در پایان گفت: با وجود دستور رئیس ادارات برخی کارشناسان دستور را اجرا نمی‌کنند و خودسر عمل می‌کنند که این مدیران باید مجموعه را با خود هماهنگ کنند و هیچ کس حق سرگردان کردن مردم را ندارد.

انتهای پیام/س

دیدگاه شما