آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 13:22   |   کد مطلب: 33612
مسئول پژوهش و برنامه‌ریزی درسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان:
امسال 15 پیشنهاد آموزشی به منظور تدوین و بازنگری استانداردهاي آموزشی ارسال شده است
مسئول پژوهش و برنامه‌ریزی درسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان گفت: امسال 15 پیشنهاد آموزشی به منظور تدوین و بازنگری استانداردهاي آموزشی در 6 گروه درسی شده است.

به گزارش نافع، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان، هما ولایی با بیان اینکه سال گذشته، تعداد 20 عنوان استاندارد آموزشی در گروه‌های درسی مختلف تدوین شد، اظهار کرد: این اقدام در گروه‌های درسی برق، صنایع دستی، صنایع چوب، فناوری اطلاعات، کنترل و ابزار دقیق با 18 استاندارد در زمینه استاندارد شغل و 2 استاندارد شایستگی شغلی صورت گرفت.

وی در ادامه گفت: 14 عنوان تجزیه و تحلیل شغل به منظور تدوین استانداردهاي آموزشی  نیز به دفتر برنامه‌ریزی درسی سازمان ارائه شده است .

مسئول پژوهش و برنامه‌ریزی درسی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان از ارسال 15 پیشنهاد در سال جاری خبر داد و بیان کرد: این استانداردها به منظور تدوین و بازنگری استانداردهاي آموزشی در گروه‌های درسی فناوری اطلاعات، خدمات آموزشی، صنایع خودرو، فناوری انرژی‌های نو و تجدید پذیر، صنایع دستی و صنایع چوب طرح شده است .

وی افزود: از این تعداد تا کنون استانداردهای تعميرکار اجاق گازها و فرهای برقی، نصاب تأسيساتِ جريان ضعيف، تعمیرکار ماشین‌های ظرفشویی و لباسشویی ، کارور Photoshop، نصاب تأسيسات الکتريکي ساختمان، سازنده پارتيشن دوجداره در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور بارگذاری شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما