آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 12:26   |   کد مطلب: 33611
نماینده همدان در شورای عالی استان ها خبر داد
امضای تفاهم‌نامه همکاری شورای استان با سازمان محیط زیست همدان
نماینده همدان در شورای عالی استان‌ها از امضای تفاهم‌نامه همکاری شورای استان‌ با سازمان حفاظت محیط زیست همدان خبر داد.

حمید بادامی‌نجات امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، از امضای تفاهم‌نامه همکاری شورای استان‌ با سازمان حفاظت محیط زیست همدان خبر داد و اظهار کرد: انعقاد تفاهم‌نامه همکاری شورای استان همدان در جلسه مشترکی با مدیرکل و معاونین حفاظت محیط زیست این استان برگزار شد.

وی در ادامه گفت: این تفاهم‌نامه به منظور استفاده بهینه از ظرفیت‌های بالقوه پایگاه مردمی در راستای ارتقای سطح کیفی حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی همسو با اصل 50 قانون اساسی به امضا دو طرف رسید.

نماینده همدان در شورای عالی استان‌ها بیان کرد: تفاهم‌نامه در 6 ماده به منظور جلب مشارکت‌های مردمی، پرهیز از انجام موازی کاری و حفظ سرمایه‌های عمومی در جهت تضمین حقوق محیط زیست برای آیندگان امضا شد.

وی افزود: بر اساس توافق صورت گرفته این سند به مدت دو سال قابل اجرا بوده و با توافق طرفین برای دوره‌های بعدی قابل تمدید است.

بادامی‌نجات تصریح کرد:  بر اساس این تفاهم نامه استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و همکاری‌های دو جانبه برای افزایش حفاظت از محیط زیست صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه سازمان حفاظت از محیط زیست و شورای اسلامی استان‌ همدان همچنین توافق کردند تا بر عملیات رفع آلودگی‌های زیست محیطی در محدوده شهر‌ها و روستا‌ها نظارت بیشتری صورت گیرد، ادامه داد: طبق این توافق مقرر شد به منظور کاهش آلایندگی‌ها و پیشگیری از آلودگی آب‌ها نیز برنامه‌ریزی مشترکی داشته باشند.

نماینده همدان در شورای عالی استا‌ها با بیان اینکه دو طرف توافقات دیگری بر مبارزه با آلودگی صوتی در شهر‌ها و روستا‌ها و نظارت و هماهنگی در سطوح استانی و شهرستانی داشته و بر حسن و چگونگی اجرای این تفاهم‌نامه نیز تاکید کردند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت