آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 ساعت 11:45   |   کد مطلب: 33610
شهردار همدان گفت: کمیته ترویج فرهنگ جهاد و شهادت با هدف استفاده از نظرات پیشکسوتان جهاد و شهادت در راستای ارتقای فضای فرهنگی شهر راه‌اندازی شده است.

به گزارش نافع، عباس صوفی صبحپیش از ظهر امروز در «بیست و پنجمین مجمع فرماندهان و پیشکسوتان جهاد و شهادت استان همدان» به یاد سردار سرافراز شهید مدافع حرم سرلشکر حاج حسین همدانی، اظهار کرد: نباید اجازه دهیم فرهنگ ایثار و شهادت مغفول واقع شود.

وی با بیان اینکه باید در کنار کار عمرانی به مباحث فرهنگی و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت نیز توجه شود، گفت: اقداماتی از قبیل نامگذاری محلات، نصب المان و عکس شهدا، کمک به یادواره‌ها و آنچه منجر به تقویت فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهر شود در دستور کار شهرداری قرار دارد.

شهردار همدان بیان کرد: با توجه به جایگاه ویژه همدان در حوزه ایثار و شهادت و تشکیل سپاه محمدرسول‌الله (ص)، کمیته ترویج فرهنگ جهاد و شهادت با هدف استفاده از نظرات پیشکسوتان جهاد و شهادت در راستای ارتقای فضای فرهنگی شهر راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه شهید خوش‌لفظ و سردار حسام از بزرگان عرصه فرهنگ جهاد و شهادت در همدان هستند، افزود: بزرگانی در این عرصه از خطه دارالمومنین مورد توجه رهبر معظم انقلاب قرار گرفته‌اند.

صوفی با تأکید بر اینکه همه باید در معرفی افتخارات حوزه جهاد و شهادت همدان تلاش کنیم، تصریح کرد: شهرداری همدان تلاش می‌کند با فضاسازی در این راستا، همواره فضای شهر به بوی شهدا معطر باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما