دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 09:24   |   کد مطلب: 33595
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: 115 تماس اشتباه طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسید.

محمدرضا بیاناتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، با اشاره به اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی طی 24 ساعت گذشته، اظهار کرد:طبق گزارش مرکز 9 عملیات طی این بازه زمانی در سامانه 125 همدان به ثبت رسید.

وی به 9 عملیات انجام شده اشاره کرد و گفت: دو عملیات اطفاء حریق و هفت عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: حریق درختان در جاده دانشگاه آزاد و حریق ضایعات در میدان بار منجر به انجام عملیات اطفاء حریق توسط آتش‌نشانان شد.

وی افزود: نجات افراد محبوس شده در آسانسور در جولان و دو مورد مهار حیوانات در خیابان پاسداران و بلوار چمران از جمله موارد در عملیات امداد و نجات بوده است.

بیاناتی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در حادثه اقدام به خودکشی در خیابان پاستور، تصریح کرد: واژگونی خودرو در جاده ملایر، حادثه سقوط اجسام در استادان و رها سازی اعضای بدن از داخل اشیاء فلزی در جولان نیز انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: تعداد چهار نفر در 9 عملیات انجام شده طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: 433 تماس در این بازه زمانی در سامانه 125 به ثبت رسید که 9 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی 13 مورد از تماس‌های ثبت شده را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و یادآور شد: 115 مورد از تماس‌ها نیز به عنوان تماس اشتباه در سامانه ثبت شده است.

بیاناتی در پایان اظهار کرد: 296 مورد از تماس‌ها با بیشترین تعداد مربوط به تماس‌های ثبت شده با هدف ایجاد مزاحمت بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت