آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 09:07   |   کد مطلب: 33594
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان در صحن شورا گفت: به عنوان خادم مردم در شورای شهر هرگونه تحت تأثیر قرار دادن یادواره شهدا به ویژه برنامه سالگرد حبیب سپاه سردار شهید حاج حسین همدانی را به بهانه‌های سیاسی بودن سخنران محکوم می‌کنم.

به گزارش نافع، اکبر کاووسی‌امید صبح امروز در پاسخ به اعلام مخالفت یکی از مسئولان استانداری به سخنرانی قالیباف در «بزرگداشت سردارهمداني و شهداي مدافع حرم استان همدان»، در صحن شورا، با بیان اینکه شهید بالاترین مقام در جهان‌بینی اسلامی به شمار می‌رود، اظهار کرد: انسان آینه و تجلی‌گاه خداست و شهید یکی از صفات خداوند متعال است.

وی با تأکید بر اینکه شهید حیات طیبه را برای انسان‌های بعد از خود می‌آفریند، گفت: این حیات طیبه برای همه بشریت و نه برای گروه و یا جناح خاص سیاسی است.

مسئولان بیشتر به شهدا مدیون هستند

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورای شهر همدان بیان کرد: همه ما مدیون خون شهیدان هستیم و مدیران و مسئولان باید بدانند به واسطه ایثارگری شهدا امروز در امنیت صاحب پست و مسئولیت شده‌اند، از این رو مسئولان بیشتر به شهدا مدیون هستند.

وی در پایان یادآور شد: به عنوان خادم مردم در شورای شهر هرگونه تحت تأثیر قرار دادن یادواره شهدا به ویژه برنامه سالگرد حبیب سپاه سردار حاج حسین همدانی را به بهانه‌های سیاسی بودن سخنران محکوم می‌کنم.

انتهای پیام/ر

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت