وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397 ساعت 13:30   |   کد مطلب: 33587
معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه بازار از اجناس ضروری مردم اشباع شده و هیچ کمبودی وجود ندارد، گفت: اکنون مردم با خیال آسوده مایحتاج خود را تهیه کرده و تب احتکار خانگی در استان فروکش کرده است.

به گزارش نافع، مجید زرین‌دلاور با اشاره به نوسانات ارزی و افزایش قیمت چند قلم کالا طی یک ماه گذشته، اظهار کرد: این امر موجب بی‌اطمینانی مردم به بازار شده و در نتیجه آن شهروندان نسبت به خرید و انبار کردن کالاهای ضروری و غیرضروری اقدام می کردند.

وی افزود: اما با اجرای سیاست های دولت در تنظیم بازار، تشدید بازرسی ها، نظارت بر شبکه توزیع و مدیریت و همراهی خوب مردم اکنون تب احتکار خانگی فروکش کرده و خانواده‌ها به اندازه نیاز و مصرف روزانه خرید می‌کنند.

معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به اینکه در هیچ یک از گروه های کالایی کمبودی نداریم، تأکید کرد: اگر در برخی موارد کمبودی نیز باشد مقطعی است و بلافاصله با ورود دستگاه‌های متولی اقتصادی جبران می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: استانداری، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، پشتیبانی امور دام و دامپزشکی در تأمین و توزیع اقلام ضروری مردم با ما مشارکت داشته‌اند.

زرین اضافه کرد: گوشت قرمز و مرغ منجمد، گوشت گرم گوسفندی، قند و شکر، برنج و لاستیک کالاهایی بود که در چندین نوبت با همکاری دستگاه‌های فوق و براساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار کشور در همدان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه اقلام توزیع شده تمام نیاز بازار را پوشش نمی‌دهد، گفت: هدف از این کار ایجاد تعادل، جلوگیری از افزایش بی‌رویه قیمت و تأمین نیاز قشر آسیب‌پذیر مردم است.

معاون امور بازرگانی صنعت، معدن و تجارت همدان یادآورشد: جذب توزیع اقلام تنظیم بازار همچنان در سطح استان ادامه دارد و مردم هیچ نگرانی برای تأمین مواد مصرفی نداشته باشند.

ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما