آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397 ساعت 11:58   |   کد مطلب: 33583
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر:
300 کیلومتر از جاده‌های ملایر خط‌کشی شد
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر گفت: 300 کیلومتر خط کشی در محورهای موصلاتی این شهرستان انجام شد.

جواد نگاهداری در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به اجرای عملیات خط کشی محورهای ارتباطي این شهرستان در نیمه نخست سال، اظهار کرد: خط کشی راه‌ها که از مقرون به صرفه‌ترین نوع علائم ایمنی محسوب می‌شوند به شکل مستقیم در دید راننده قرار گرفته و با راننده حسی نزدیک و متقابل برقرار می‌کند.

وی در ادامه گفت: راهداری ملایر به منظور افزایش ایمنی محور، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه به خصوص در زمان مه‌گیر بودن مناطق کوهستانی در شب با دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط‌کشی را در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان در دستور کار خود قرار داد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر بیان کرد: یکی از اهداف اجرای خط کشی در سطح محورها را تعیین محدودیت های حرکت برای هر یک از کاربران است.

وی افزود: علاوه بر خط کشی، عملیات اجرایی روکش آسفالت در 21 کیلومتر از محورهای ارتباطی شهرستان طی 6 ماهه امسال انجام شده است.

نگاهداری تصریح کرد: این روکش آسفالت در محورهای جاده اراک، ملایر، نهاوند، شوشاب، آورزمان، جاده جوزان به سمت توسک، محور قوزان به شریف‌آباد و علوی به اسلامشهر آقگل بوده است.

وی ادامه داد: نصب و  تعویض یک‌هزار و 200 تابلوی علائم از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت بوده است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر خاطرنشان کرد: نصب علائم ایمنی راه‌ها از جمله تابلوهای اخباری و انتظامی در افزایش ضریب ایمنی جاده ‌های مواصلاتی نقش موثری دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت