وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 17:43   |   کد مطلب: 33579
علی حیدری رئیس سابق اداره صنعت، معدن و تجارت اسدآباد، بعد از گذشت حدود 10 سال از اسدآباد رفت و جای خود را به رحیم قربانی یکی از کارمندان اداره دارایی شهرستان داد.

به گزارش نافع، ظهر امروز در نشست رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با فرماندار شهرستان اسدآباد، رحیم قربانی به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان معرفی و از زحمات حدود 10 ساله علی حیدری قدردانی شد.

این مراسم تودیع و معارفه همزمان با نماز ظهر و عصر در سالن اجتماعات فرمانداری اسدآباد برگزار شد.

کریم حمیدوند فرماندار اسدآباد در این مراسم با تقدیر از فعالیت‌های علی حیدری و نفوذ خوب او در بین بازاریان و کسبه و با اشاره به اقدامات خوب او در جذب اعتبارات، اظهار کرد: در انتخاب رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دخالتی نداشتم و در زمان معرفی او را فردی علاقه مند به کار دیدم؛ بنابراین طبق روال گذشته از او حمایت خواهم کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان همدان نیگفت: در تیم سازمانی فردی را به اندازه ریاست پیدا نکردم و در زمان معرفی قربانی از دارایی مخالفتی نکردم؛ از او کار میخواهیم.

حمیدرضا متین بیان کرد: در انتخاب مدیرن شهرستانی بدون نظر فرماندار مدیری را انتخاب نمی‌کنیم و در این شهرستان هم با مشورت فرماندار این انتخاب بوده است.

وی با تأکید بر اینکه مدیر باید بی‌حاشیه و در خدمت مردم باشد، افزود: تا کنون هیچ نیروی سیاسی در این حوزه در شهرستان‌ها نداشته‌ایم.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

پربیننده ها