آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 11:57   |   کد مطلب: 33574
در جلسه هماهنگی «بزرگداشت سردارهمداني و شهداي مدافع حرم استان همدان»
نادری‌فر: مخالف سخنرانی قالیباف هستیم/موسوی: مخالفت با سخنرانی قالیباف موضوع را سیاسی می‌کند
مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان با سخنرانی محمدباقر قاليباف در «بزرگداشت سردارهمداني و شهداي مدافع حرم استان همدان» اظهار مخالفت کرد و معاون اجرايي سپاه انصارالحسین (ع) همدان این حرف‌ها را موجب سیاسی کردن موضوع دانست.

 به گزارش نافع، امسال سومین سالگرد شهادت «شهید حاج حسین همدانی» و نکودداشت شهدای مدافع حرم استان همدان، 19 مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا با سخنرانی محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حسینیه امام (ره) برگزار خواهد شد و به منظور هماهنگی بیشتر جلساتی با حضور مسئولان و فرماندهان در سطح استان در حال برگزاری است.

برگزاری جلسات به منظور استفاده از نظرات مسئولان در برگزاری هرچه بهتر این مراسم دنبال می‌شود که برخی شنیده‌ها از اظهار نظر مخالف با سخنران مراسم خبر می‌دهد.

به نقل از عصر همدان در اظهار نظرمهرداد نادري‌فر مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان در جلسه هماهنگي ستاد «بزرگداشت سردارهمداني و شهداي مدافع حرم استان همدان»، این مسئول حضور محمدباقر قاليباف به عنوان سخنران مراسم بزرگداشت را سياسي عنوان كرده و خاطرنشان شده است با سخنران مراسم مخالف هستيم!

سیدرضا موسوي معاون اجرايي سپاه انصارالحسین (ع) همدان نیز در پاسخ به اظهارات نادري‌فر گفت:سخنران مراسم همرزم شهدا بوده، معتقديم باید کسی در مراسم درباره شهدا حرف بزند که ازجنس آنها باشد؛ می‌گویید مراسم سیاسی نشود ولی خود با گفتن این حرف‌ها موضوع را سیاسی کردید.

این اظهار مخالفت در حالی مطرح شده است که بارها شاهد حضور سخنرانان متعدد و به نام در مراسم‌های مختلف استان بوده‌ایم که گویا به دلایلی این موضوع نادیده گرفته شده است و علت مخالفت با سخنرانی قالیباف نیز تعصب سیاسی به نظر می‌آید.

حال اگر هدف شما از مخالفت با سخنرانی قالیباف در این مراسم عنوان نشدن مسائل روز در جامعه است که شهدا خود، همیشه درباره موضوعات روز اظهار نظر می کردند و اگر قرار باشد از این قبیل صحبت ها پرهیز کنیم پس نباید سخنان رهبر معظم انقلاب نیز پخش شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت