آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 15 مهر 1397 ساعت 12:52   |   کد مطلب: 33563
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخالفت خود را بارها با لایحه CFT بیان کرده‌ایم، گفت: باید رأی نمایندگان به این لایحه علنی می‌شد تا به موقع پاسخگوی مردم باشند.

امیر خجسته در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه موضع فراکسیون نمایندگان ولایی از ابتدا در خصوص لایحه CFT مشخص بود، اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم، بارها مخالفت خود را در رابطه با این طرح اعلام کرده‌ایم.

وی به بحث و بررسی این لایحه در صحن مجلس از ساعت 6 صبح امروز اشاره کرد و گفت: بحث و بررسی و سخنرانی موافقان و مخالفان طرح انجام و سپس رأی‌گیری برگزار شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در نهایت آقایان نماینده به تصویب این لایحه رأی دادند که باید در موقع لزوم به مردم پاسخگو باشند.

وی با تأکید بر اینکه به شدت مخالف این لایحه هستیم و به صراحت این موضوع را اعلام کرده‌ایم، افزود: به دلایلی که بارها گفته شد و هیچ‌گونه شفافیتی از سوی دولت‌مردان در رابطه با آن صورت نگرفت، همچنان مخالف این طرح هستیم.

خجسته با بیان اینکه منافقان که از دیدگاه ما تروریست هستند در این لایحه تروریست عنوان نمی‌شوند، تصریح کرد: در این صورت چگونه به FATF رأی مثبت دهیم و CFT را تصویب کنیم؟

وی با بیان اینکه با وجود تلاش نمایندگان مخالف، این طرح تصویب شد، ادامه داد: در نهایت با این طرح مخالف بوده و خواهیم بود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم باید این رأی‌‌گیری به صورت علنی بود تا رأی نمایندگان برای مردم نیز شفاف باشد تا نمایندگان موافق و یا مخالف بتوانند به موقع پاسخگوی مردم باشند.

وی در خصوص تجمع اعتراضی مردم در تصویب این لایحه مقابل ساختمان مجلس، یادآور شد: مطالبه این موضوع حق مردم است که بیایند و از نمایندگان و دلسوزان بخواهند که نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت