آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 9 مهر 1397 ساعت 10:29   |   کد مطلب: 33504
رئیس انجمن صنفی رانندگان شهر بهار گفت: طی روز گذشته 700 بارنامه از باربری‌های شهرستان بهار صادر شد.

یحیی وکیلی در گفتگو با خبرنگار نافع، از صدور 700 بارنامه طی یک روز گذشته از باربری‌های شهرستان بهار خبر داد و اظهار کرد: با وجود تبلیغات سوء دشمن مبنی بر مشکلات کامیون‌داران در شهرهای مختلف، خوشبختانه در شهرستان بهار مشکلی در این خصوص وجود ندارد و همه رانندگان با قوت تمام مشغول کار هستند.

وی به سرکشی هر روزه به همراه رئیس اداره راهداری به باربری‌های سطح شهرستان بهار اشاره کرد و گفت: در این سرکشی‌ها، وضعیت بارنامه‌ها بررسی می‌شود.

رئیس انجمن صنفی رانندگان شهرستان بهار بیان کرد: تا ظهر امروز 560 بارنامه صادر شده که این تعداد نشان می‌دهد در شهرستان بهار مشکلی به لحاظ حمل بار نداریم.

وی در خصوص امنیت رانندگان در سطح جاده‌ها نیز یادآور شد: در استان همدان مشکلی در این خصوص نیست و امنیت کامل در محروهای مواصلاتی استان برقرار است.

وکیلی با بیان اینکه در خارج از استان مواردی از سنگ‌پرانی به کامیون‌ها بود، تصریح کرد: تنها برای دو مورد از کامیون‌های شهرستان در این خصوص مشکل پیش آمد که با شناسایی آنها، مشخص شد این افراد راننده نبوده‌اند.

وی همچنین در مورد خسارت ناشی از حوادث این چنینی برای رانندگان، گفت: اگر در جاده برای راننده‌ای حادثه‌ای، در این خصوص رخ دهد، راننده با ارائه بارنامه می‌تواند خسارت خود را دریافت کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت