آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 6 مهر 1397 ساعت 16:56   |   کد مطلب: 33477
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات رانندگان کامیون را به دولت منتقل می‌کنیم، گفت: دولت وظیفه دارد این مشکلات را حل کند؛ رانندگان، بسیجی‌وار در عرصه حمل و نقل کشور فعالیت دارند.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، در حاشیه بررسی مشکلات کامیون‌داران شهرستان اسدآباد در یکی از گاراژهای شهر، اظهار کرد: افزایش قیمت قطعات ماشین یکی از مشکلات کامیون‌داران است و این خواسته به حقی است که این وسایل با قیمت کمتر ارائه شود.

وی با بیان اینکه رانندگان قشری مظلوم هستند که خواسته‌های به حق آنان کمتر به گوش رسیده است، گفت: ما به عنوان خادمان مردم در مجلس وظیفه داریم، مشکلات رانندگان را به دولت منتقل کنیم و دولت هم وظیفه دارد که این مشکلات را حل کند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ثروت، سرمایه و دارایی کامیون‌داران تنها یک ماشین است که با فعالیت در سطح جاده‌ها امرارمعاش می‌کنند و روز به روز این ثروت برای آنها در حال کاهش است.

وی با تأکید بر اینکه هیچ یک از رانندگان عنادی با نظام ندارند، افزود:رانندگان، بسیجی‌وار در عرصه حمل و نقل کشور فعالیت دارند و امروز نیز آماده ادامه این راه هستند.

رنجبرزاده با بیان اینکه به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از رئیس دستگاه قضا می‌خواهم چناچه کسانی کوچک‌ترین آسیبی به این قشر خدوم بزند، باید مورد تعقیب قضایی قرار گیرد، تصریح کرد: اصرار داریم اشد مجازات برای آنان که در عبور و مرور کامیون‌داران اخلال ایجاد می‌کنند، در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: افرادی که به کامیون‌داران در مسیرهای مختلف خسارت جانی و مالی وارد می‌کنند، از بیرون از مرزها خط می‌گیرند و مسیر آنان را دنبال می‌کنند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عنوان نماینده مردم پشتیبان رانندگان هستم و مطالبات به حق آنان را پیگیری خواهم کرد.

وی با بیان اینکه اعتقاد داریم همان طور که یارانه نان داده می‌شود، در خصوص حمل و نقل کشور نیز نباید خسارت به رانندگان وارد شود، یادآور شد: باید دولت و مجلس این مهم را بپذیرد؛ منتطر لوایح از سوی دولت هستیم تا با بررسی و تصویب آنها در مجلس از وقوع مشکلات در برخی موارد جلوگیری شود.

رنجبرزاده اظهار کرد: چشمان تیزبین سیستم‌های نظارتی و بازرسی کشور باید در این خصوص جدی‌تر باشد و مراقب باشند که کامیون‌داران در هیچ نقطه‌ای آسیب نبینند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما