آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 10:57   |   کد مطلب: 33449
امام جمعه موقت اسدآباد با تأکید بر اینکه شهدا از امکانات بیت‌المال حتی به اندازه یک پوتین هم استفاده شخصی نمی‌بردند، گفت: اما امروز شاهدیم که مسئولان از وسیله دولتی پلاک قرمز استفاده شخصی می‌کنند و با خانواده به مسافرت و تفریح می‌روند.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام علی سیاح در نشست روشنگری با موضوع «آسیب‌های اجتماعی» به مناسبت هفته دفاع مقدس در پایگاه مقاومت حضرت زینب(س) حسینیه مسکن مهر اندیشه، با اشاره به مقام شهید و شفاعت، اظهار کرد: شهدا زنده‌اند و ما را می‌بینند اما ما آنان را درک نمی‌کنیم.

وی در ادامه به عملیات‌های دوران دفاع مقدس و فعالیت شهدا اشاره کرد و گفت: شهدا از امکانات بیت‌المال به اندازه یک بند پوتین استفاده شخصی نداشتند اما امروز شاهدیم که مسئولان از وسیله دولتی پلاک قرمز استفاده شخصی می‌کنند و با خانواده به مسافرت و تفریح می‌روند.

امام جمعه موقت اسدآباد با بیان اینکه مسئلان باید بدانند برای هر میز دو شهید داده شده است و باید قدردان این خون‌ها باشند، تصریح کرد: امروز شهدا ناظر بر عمل ما هستند و نباید این مهم را فراموش کرد.

وی با تأکید بر رعایت دستورات و باورهای دینی، افزود: شهدا به این دستورات عمل کردند و نیاز است که امروز هم مردم از آنان الگو بگیرند.

سیاح با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ما رنگ باخته است، خاطرنشان کرد: امروز این مهم بیشتر در میان دولتی‌ها گم شده است.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما