آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 17:02   |   کد مطلب: 33443
رئيس پليس آگاهي استان همدان از انهدام باند سارقان وسایط نقليه و كشف 7 دستگاه خودرو وموتورسيكلت مسروقه در استان خبر داد.

به گزارش نافع، رضا زارعي از انهدام باند سارقان وسایط نقلیه در همدان خبر داد و اظهار کرد: در پي وقوع چند فقره سرقت موتورسيكلت با شيوه و شگرد مشابه در سطح شهرستان همدان بررسی موضوع در دستور كار كارآگاهان پليس آگاهی استان قرار گرفت.

وی به نحوه دستگیری یکی از سارقان اشاره کرد و گفت: با انجام اقدامات میدانی و شگردهای خاص پلیسی یکی از سارقان حرفه‌اي و سابقه‌دار شناسایی، در يك عمليات دقيق دستگير و به پليس آگاهي منتقل شد.

رئيس پليس آگاهي استان همدان بیان کرد: در تحقیقات و بازجویي‌ها، سارق به سرقت يك دستگاه خودروی وانت پيكان و 6 دستگاه موتورسيکلت با همدستي دو نفر اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه با راهنمايي متهم اقامتگاه همدستان نيز شناسايي شد، افزود: همدستان این سارق در يك عمليات منسجم پليسي دستگير شدند و در تحقيقات مشخص شد دو نفر از خريداران اموال مسروقه نیز با متهمان همکاری دارند.

زارعی با بیان اینکه هر دو خريدار اموال مسروقه دستگير و موتور سيكلت‌هاي مسروقه نیز كشف شد، تصریح کرد: با دستگيري اعضای این باند تمام محل‌هاي سرقت مورد تأیيد، مالباختگان شناسايي و متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در ادامه از دستگيري سارقان منزل در همدان خبر داد و گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در سطح شهرستان همدان، بررسی موضوع در دستور كار كارآگان اداره مبارزه با سرقت پليس قرار گرفت.

رئيس پليس آگاهي استان همدان خاطرنشان کرد: با انجام تحقيقات ميداني پلیس، یکی از سارقان سابقه‌دار شناسایی و در يک عمليات از پيش تعيين شده دستگير و به پليس آگاهی منتقل شد.

وی با بیان اینکه سارق در بازجویی‌ها و تحقیقات فنی و تخصصی به 9 فقره سرقت منزل با همدستي دوستش اعتراف کرد، یادآور شد: با راهنمايي متهم همدست وي نيز دستگير و متهمان به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما