آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 16:47   |   کد مطلب: 33442
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: بخشی از اقتدار و امنیت امروز کشور مرهون تلاش سربازان است.

به گزارش نافع، سردار بخشعلی کامرانی‌صالح در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام محرم و تبریک هفته دفاع مقدس و روز سرباز، اظهار کرد: سربازان فداکار ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس با از خود گذشتگی و ایثار در راه صلابت ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند و با اهداء خون خود در راه اسلام و کشور عزت و سربلندی را برای ما به ارمغان آوردند.

وی در ادامه گفت: امروز سربازان در جای جای ایران اسلامی در راه خدمت به هموطنان خود و پاسداری از مرزها و کیان اسلامی شبانه روز در حال تلاش و مجاهدت هستند.

فرمانده انتظامی استان همدان بیان کرد: سربازان در دوران خدمت مقدس سربازی در کنار فراگیری علوم نظامی و سربازی، استقامت، پایداری و دیگر تجربیات زندگی جمعی را فرا می‌گیرند که این تجربیات در زندگی شخصی آنان بسیار موثر واقع خواهد شد.

وی به ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به سربازان در دوران خدمت اشاره کرد و افزود: طی هماهنگی‌های به عمل آمده از سوی ستاد کل نیروهای مسلح با مراکز فنی و حرفه‌ای ، سربازان در دوران خدمت آموزش‌های در این راستا فرا می‌گیرند که پس از خاتمه خدمت در زندگی شغلی و حرفه‌ای آنها تأثیرگذار خواهد بود.

سردار کامرانی‌صالح با اشاره به دغدغه‌ها و تأکیدات فرمانده معظم کل قوا درباره سربازان، تصریح کرد: بخش مهمی از اقتدار و امنیت امروز کشور مرهون تلاش و زحمات شبانه روزی سربازان است و ما باید قدردان این تلاش‌ها باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما