آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 16:32   |   کد مطلب: 33441
رئیس کمیسیون، فنی عمرانی شورای شهر همدان گفت: پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت قیر توان ادامه اجرای طرح آسفالت‌ریزی در سطح شهر را ندارند.

به گزارش نافع، علی رحیمی‌فر در جلسه کمیسیون، فنی عمرانی شورا با موضوع بررسی وضعیت اجرای طرح آسفالت سطح شهر، اظهار کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و وضعیت قراردادی اجرای طرح آسفالت طبق مناقصه منعقد شده، پیمانکاران به دلیل افزایش قیمت قیر توان ادامه اجرای طرح را نخواهند داشت.

وی به اهمیت موضوع اجرای طرح آسفالت اشاره کرد و گفت: لازم است برای تعیین تکلیف قراردادهای پیمانکاران، پروژه‌های آسفالت در جلسه صحن شورا مورد بررسی قرار گرفته و تصمیم‌گیری نهایی صورت گیرد.

نایب رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای شهر همدان نیز بیان کرد: اجرای آسفالت از پروژه‌ها اولویت‌داری است که باید علاوه بر کمیت بر کیفیت اجرای آن نیز توجه کرد.

نرگس نورالله‌زاده با اشاره به افزایش قیمت قیر، افزود: شهرداری باید با توجه به این شرایط رویکرد خود را برای ادامه اجرای طرح مشخص کند.

معاون فنی عمرانی شهرداری همدان نیز در این جلسه با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح آسفالت، تصریح کرد: امسال در پنج ردیف اعتباری عمرانی پروژه آسفالت برای شهرداری ستاد و چهار منطقه با 31 میلیارد و 950 میلیون تومان  داشتیم.

موسی رسولی با اشاره به رویکرد شورا و شهرداری، ادامه داد: براین اساس مقرر شد حدود 300 هزار تن آسفالت‌ریزی با برآورد 40 میلیارد تومان، طی سال جاری انجام شود که بر این اساس مناقصه طرح برگزار و علاوه بر سازمان عمران شهرداری با پنج پیمانکار دیگر قرارداد منعقد شد.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون 67 هزار و 172 تن آسفالت در معابر سطح شهر اجرا شده است که معادل 25 درصد برنامه تدوین شده است.

معاون فنی عمرانی شهرداری همدان مشکل ادامه اجرای طرح را افزایش قیمت ها بویژه قیر و سایر موارد برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت