وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 16:17   |   کد مطلب: 33440
فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: امروز آمریکا با به کارگیری ترکیبی از جنگ اقتصادی و جنگ نرم به دنبال مسموم‌سازی فضای معنویت در کشور و تهی شدن قدرت نرم انقلاب است.

به گزارش نافع، مرتضی سیاهوشی در جمع پرسنل کمیته امداد شهرستان تویسرکان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در اهواز، اظهار کرد: آمریکا از حامیان اصلی رژیم بعث عراق و تحریک کننده صدام برای ایجاد یک جنگ نیابتی بود که بعدها خود حتی به صورت مستقیم علیه ملت ایران وارد میدان شد.

وی گفت: شکست آمریکایی‌ها در حفظ رژیم دیکتاتوری پهلوی، ترس از دست دادن منافع راهبردی در منطقه به ویژه وحشت از اشاعه تفکر بیداری و آزادی‌خواهی در جهان، آنان را واردار کرد به صورت مستقیم و غیر مستقیم با تجهیز رژیم بعث عراق، به خیال خام خود هشت سال از گسترش و نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا جلوگیری کنند.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان بیان کرد: حمایت از رژیم اشغالگر قدس و رسوایی آنان در ماجرای 13 آبان و در نهایت خوار شدن قدرت پوشالی آمریکا، از دلایل دیگری بود که آنان از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی با ملت آزاده ایران از در دشمنی وارد شدند.

وی با بیان اینکه آنها حتی برای کاهش توان اقتصادی ایران در سال‌های دفاع مقدس، جنگ نفتکش‌ها را به راه انداختند و از تروریست‌ها و منافقین حمایت کردند، افزود: حمایت‌های جنایتکارانه ایالت متحده آمریکا از یک طرف و کمک‌های کشورهای دیگر همچون انگلیس، آلمان و سوئیس از صدام، با در اختیار قرار دادن سلاح‌های بیولوژیکی، میکروبی و شیمیایی از طرف دیگر، کافی بود تا یک انقلاب نوپا را زمین‌گیر کند که موفق نشدند.

سیاهوشی تصریح کرد: با این وجود شاهد هستیم که جوانان این مرز و بوم و رزمندگان ما با از خودگذشتگی، ایثار، شهامت و شجاعت حتی اجازه ندادند یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمنان کوردل بیافتد.

وی در ادامه با اشاره به دشمنی ریشه‌دار آمریکا علیه ملت ایران، یادآور شد: دشمنی‌های آمریکا و حامیان جنایتکارش همچنان طی 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی در جریان است، گاهی با تزویر، گاهی با جنگ نرم و گاهی با جنگ اقتصادی وارد می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان خاطرنشان کرد: امروز آمریکا با به کارگیری ترکیبی از جنگ اقتصادی و جنگ نرم به دنبال مسموم‌سازی فضای معنویت در کشور و تهی شدن قدرت نرم انقلاب است؛ خوشبختانه با هدایت‌های داعیانه مقام معظم رهبری نقشه‌های شوم دشمنان یکی پس از دیگری شکست خورده است.

وی با بیان اینکه هر کجا به داشته‌های درونی و جوانان این مرز و بوم اعتماد کردیم، کارها و برنامه‌های به ظاهر ناممکن، ممکن شد، ادامه داد: امروز تنها راه مقابله با دشمنان نظام، وحدت، یکپارچکی و بهره‌گیری از توان و ظرفیت داخلی و استعدادهای جوانان است.

سیاهوشی با تأکید بر اینکه دشمن بداند، حتی با تجهیز و تحریک کردن گروهک‌های تروریستی متعدد در منطقه و به شهادت رساندن عده‌ای از هموطنانان عزیز ما، راه به جایی نمی برد، اظهار کرد: این خون شهیدان است که دشمنان را هر روز، بیش از پیش رسوا می‌کند و زمینه‌ساز بیدار شدن تفکر حق‌طلبی و روحیه آزاداندیشی در جهان می‌شود.

انتهای پیام/ز

دیدگاه شما