آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 11:24   |   کد مطلب: 33439
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: فردی که اقدام به تهدید به اسید پاشی بر روی زن جوان کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش نافع، فیروز سرخوش‌نهاد از دستگیری عامل تهدید به اسیدپاشی خبر داد و اظهار کرد: پسر 27 ساله‌ای چندی پیش با یک دختر جوان آشنا و دوست شد و با جلب اعتماد وی عکس های شخصی او را دریافت کرد.

وی اضافه کرد: پسر جوان که از اراذل و اوباش محسوب می شود پس از دریافت تصاویر شخصی، از دختر جوان خواست با او رابطه نامشروع برقرار کند.

رئیس پلیس فتا همدان ادامه داد: دختر جوان تن به این درخواست نداد بنابراین متهم اقدام به انتشار تصاویر خصوصی او در فضای مجازی کرد.

سرخوش‌نهاد گفت: پس از این اقدام مجدد متهم درخواست رابطه نامشروع را مطرح و تهدید کرد در صورت امتناع، بر روی دختر اسید می پاشد.

وی بیان کرد: دختر جوان که عملی شدن تهدید انتشار تصاویر خصوصی اش را شاهد بود از اجرایی شدن تهدید دوم هراس داشت بنابراین موضوع را به پلیس فتا اطلاع داد.

این مقام انتظامی همدان بیان کرد: رسیدگی به پرونده های اسید پاشی جزو اولویت های مهم پلیس به شمار می رود بنابراین دستگیری این فرد در دستور کار قرار گرفت.

سرخوش‌نهاد ادامه داد: متهم بعد از دستگیری توسط پلیس هر گونه تهدید و ارتباط با شاکیه را منکر شد اما پس از مواجهه با مستندات به جرم خود اعتراف کرد.

وی هدف خود از این کار را انتقام جویی عنوان کرد و مدعی بود که قصد ازدواج با این دختر را داشته است.

چهار ماهه سال جاری 85 درصد جرائم رخ داده در فضای مجازی کشف شده است.

ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت