وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 مهر 1397 ساعت 08:42   |   کد مطلب: 33437
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: متأسفانه 370 تماس‌ با هدف ایجاد مزاحمت طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 به ثبت رسید.

محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی، 13 عملیات طی 24 ساعت گذشته، توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسید، اظهار کرد: 10 عملیات اطفاء حریق و سه عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است.

وی دو مورد حریق منزل در شهرک الوند و دره مرادبیگ رااز جمله موارد منجر به انجام عملیات اطفاء حریق دانست و گفت: حریق چوب‌بری در چهارراه بابک، حریق باغ در جاده ملایر، حریق درختان در حیدره، حریق مخروبه در مزدقینه و چهار مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در حیدره، بلوار بعثت، میدان بیمه و پایانه سرگذر از دیگر موارد در این حوزه بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: دو مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در سعیدیه و جاده فقیره و مهار حیوانات در آزاد غربی نیز انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

وی با اشاره به تعداد نجات یافتگان طی 13 عملیات انجام شده، افزود: سه نفر در این بازه زمانی توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

بیاناتی با بیان 460 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 به ثبت رسیده است، تصریح کرد: 13 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی 12 مورد از تماس‌های ثبت شده را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و ادامه داد: 65 مورد تماس ثبت شده نیز اشتباه بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: متأسفانه 370 مورد از تماس‌ها نیز با هدف ایجاد مزاحمت در سامانه ثبت شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما