وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 1 مهر 1397 ساعت 15:24   |   کد مطلب: 33434
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان:
شهرداران آینده را باید در مدارس تربیت کنیم
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان گفت: باید شهرداران آینده را در مدارس تربیت کنیم.

به گزارش نافع، نرگس نورالله‌زاده در آئین بازگشایی زنگ مدرسه دبستان مرحوم محمود کاظمی، بر الگوپذیری دانش‌آموزان از مکتب حسینی تأکید کرد و گفت: دانش‌آموزان باید از واقعه عاشورا درس بیاموزند، در فضای مدارس، یاور مظلومان باشند و در حمایت از مظلوم، پیش‌دستی کنند.

وی با اشاره به نقش مدیریت شهری در آموزش‌های شهروندی، اظهار کرد: همکاری خوبی بین مدارس و مدیریت شهری ایجاد شده است؛ باید با تعامل و همکاری بیشتر در راستای تربیت و آموزش فرزندان این سرزمین به عنوان آینده سازان کشور گام برداشت.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر همدان با تأکید بر اینکه باید شهرداران آینده را تربیت کنیم، خطاب به دانش‌آموزان، یادآور شد: انتظار می‌رود در تمیز نگه‌داشتن مدارس کوشا باشید و برای ترویج فرهنگ حفظ محیط‌ زیست و تمیز نگه داشتن شهر خود، در مدرسه تمرین کنید.

قراباغی: اولیا، پشتیبان مدارس باشند

عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز با تبریک آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس، بیان کرد: اول مهر، روز بازگشایی مدارس و آغاز فعالیت با نشاط و سرور برای دانش‌آموزان است که با اشتیاق به دنبال کسب علم و دانش هستند.

حسین قراباغی با اشاره به دغدغه اولیا در زمینه تعلیم و تربیت دانش‌آموزان افزود: مدارس در آموزش و پرورش نسل آینده کشور نقش به سزایی ایفا می‌کند که اولیای دانش‌آموزان نیز می‌توانند به عنوان پشتیبان در این مسیر صحیح، حرکت کنند.

وی معلمی را شغل انبیا دانست و تصریح کرد: معلمی شغل مقدسی بوده که از منظر همگان اهمیت و جایگاه آن، تثبیت شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما