آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 31 شهريور 1397 ساعت 11:37   |   کد مطلب: 33417
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: امروز آوازه دفاع جانانه یاران امام حسین(ع) از حریم حق و حقیقت گوش جهان را پرکرده است

به گزارش نافع، آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی در رژه نیروهای مسلح با اشاره به دلاوری‌های رزمندگان در دفاع از میهن، اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس فرزندان ایران اسلامی دلسوزانه، عاشقانه، دلاورانه و ایثارگرانه برای دفاع از حریم کشور مقابل صدام که از حمایت 40 کشور برخوردار بود، ایستادگی کردند.

وی با اشاره به اشغال برخی کشورها همچون فلسطین و راه انداختن جنگ‌هایی نیابتی در برخی دیگر از کشورها، گفت: چهار سال است که کشور مظلوم یمن زیر بمباران کشورهای آمریکا و عربستان است و آسیب‌های بسیاری را متحمل شده است.

نماینده ولی فقیه در همدان بیان کرد: آمریکایی‌ها دست به تربیت 2 هزار نیروی داعشی زده‌اند تا سلطه خود بر مردم جهان را تحمیل کنند.

وی دفاع مقدس را دورانی پرافتخار برای ما دانست و افزود: اگر امروز در سوریه با داعش نجنگیم باید داخل کشور منتظر جنگ با آنها باشیم.

طه‌محمدی با اشاره به واقعه کربلا، تصریح کرد: در واقعه عاشورا در مقابل جبهه 72 نفره حق، 30 هزار نفر در جبهه نفاق حضور داشت، اما امروز آوازه دفاع جانانه یاران امام حسین(ع) از حریم حق و حقیقت گوش جهان را پرکرده است.   

وی در پایان یادآور شد: امکانات دفاعی کشور به حدی قدرتمند شده است که به فرموده رهبر معظم انقلاب ما امکاناتی داریم که حتی آمریکا هم ندارد.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت