آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 30 شهريور 1397 ساعت 09:46   |   کد مطلب: 33407
سرگروه جهادی سیدالشهدا(ع) در شهرستان اسدآباد گفت: در راستای خدمات‌رسانی به مناطق محروم شهرستان اسدآباد گروه جهادی متشکل از پزشک عمومی، ماما و چشم پزشک به تعدادی از اهالی روستای چنارسفلی این شهرستان خدمات ارائه کردند.

یزدان شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با اشاره به شرایط اقتصادی امروز جامعه و اقدامات صورت گرفته در راستای محرومیت‌زدایی، اظهار کرد: طی چند روز گذشته گروه جهادی سیدالشهدا (ع)، در گروه‌های سنی و مهارت‌های مختلف، خدمات بسیاری به مردم در مناطق شهری و روستایی ارائه کرده است.

وی از جمله این خدمات‌رسانی را به منطقه محروم چنارسفلی دانست و گفت: در این روستا با کمک پزشکان عمومی، ماما و چشم پزشک، خدمات مختلفی همچون غربالگری چشم، ویزیت عمومی، مشاوره و مامایی ارائه شد.

سرگروه جهادی سیدالشهدا (ع) در شهرستان اسدآباد بیان کرد: غربالگری چشم ۵۰ نفر، ویزیت عمومی ۱۰۰ نفر، مشاوره ۴۰ نفر و ارائه خدمات مامایی به ۵۰ نفر طی این مدت صورت گرفت.

وی خرید یک دستگاه آبگرمکن و نصب آن، ساخت یک حمام و گچ‌کاری یک منزل برای یک خانواده و اهدای کمک‌های مختلف به یک خانواده محروم دیگر در اسدآباد را نیز از دیگر خدمات ارائه شده توسط این گروه جهای دانست.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت