آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 29 شهريور 1397 ساعت 10:41   |   کد مطلب: 33403
یک کارشناس مذهبی گفت: هدف مهم امروز دشمن در جنگ‌های منطقه‌ای شهید کردن علی اصغرهای زمان است؛ کودک‌کشی یکی از عادات دیرینه یزیدیان بوده هچنان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام هادی خسروی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، اظهار کرد: هدف مهم دشمن در جنگ‌های منطقه‌ای شهید کردن علی اصغرهای زمان است.

وی در ادامه گفت: دشمنان مکار در دشمنی با شیعه در طول تاریخ دانسته‌اند چگونه قلب ما را به درد آورند، به طوری که کودک‌کشی یکی از عادات دیرینه یزیدیان بوده و همچنان نیز ادامه دارد.

خسروی بیان کرد: اولین اقدام آمریکا در حمله به عراق و عربستان به یمن تخریب کارخانه‌های تولید شیر خشک بود که حکایت شهادت حضرت علی اصغر (ع) را در اذهان تداعی کرد.

این کارشناس مذهبی در بخش دیگری از سخنانش به لزوم حمایت از جبهه مقاومت اشاره و افزود: دو دشمن اصلی منطقه‌ای ما اسرائیل و عربستان تحت فشار دو گروه انقلابی حزب‌الله در لبنان و الحوثی در یمن قرار گرفته‌اند؛ وظیفه ما در برهه کنونی حمایت از این دو گروه با هدف فشار مضاعف بر دشمنان است.

وی در پایان سخنانش بر لزوم زنده نگهداشتن یاد عاشورا تأکید کرد و یادآور شد: بر روحانیان لازم است با مطالعه دقیق حوادث عاشورا، پیام‌های این روز را به گوش نسل جوان رسانده و آنان را با فرهنگ مقاومت آشنا کنند.

انتهای پیام/ن

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت