آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 28 شهريور 1397 ساعت 10:57   |   کد مطلب: 33399
بانوی کماندار همدانی سایت تیر و کمان همدان را یکی از بهترین سایت‌های کشور شمرد که می‌توان با وجود این سایت در آینده نزدیک شاهد درخشش تیراندازان همدانی در میادین مختلف باشیم.

به گزارش نافع، در مسابقات تیراندازی با کمان آزاد کشور مهناز قره‌باغی بانوی 26 ساله ورزشکار خوب استان همدان به عنوان قهرمانی دست یافت، این مسابقات با حضور 120 تیرانداز از 21 استان در بخش‌های ریکرو و کامپوند در مجموعه ورزشی شهدای هفتم تیر دلیجان برگزار شد و از سطح بالایی برخوردار بود.

مهناز قره‌باغی با بیان اینکه دررشته زبان فرانسه تحصیل می‌کنم، اظهار کرد: حدود 1.5 سال پیش به طور تصادفی به رشته تیر و کمان علاقمند شدم و فعالیت خود را آغاز کردم.

وی با اشاره به مقام‌های استانی و کشوری فراوانی کسب کرده طی 1.5 سال گذشته، گفت: مدال‌های استانی فراوانی در ویترین ورزشی خود دارم و اخیراً نیز در مسابقات کشوری دلیجان توانستم مدال طلا را کسب کنم.

این بانوی کماندار همدانی بیان کرد: در مسابقات کشوری دلیجان حریفی مقابل من بود که رنکینگ یک کشوری را داشت و کماندار توانمندی بود اما خوشبختانه توانستم عملکرد خوبی نشان دهم و مدال طلا را از آن خود کنم.

وی با اشاره به شرایط جوی موثر بر عملکرد ورزشکاران این رشته در مسابقات کشوری، افزود: با وجود وزش باد و شرایط جوی نامناسبی که در مسابقات حاکم بود، ورزشکاران تمام استان‌ها عملکردهای قابل قبولی را نشان دادند و توانستند خوب ظاهر شوند .

قره‌باغی رشته تیر و کمان را برای خانم‌ها بسیار مناسب و مفید دانست و تصریح کرد: در ورزش تیر و کمان باید بسیار به جزئیات توجه داشت، به همین دلیل بانوان در این ورزش موفق‌تر هستند و می توانند جزئیات را بهتر تشخیص دهند.

وی سایت تیر و کمان همدان را یکی از بهترین سایت‌های کشور برشمرد و ادامه داد: می‌توان با وجود این سایت در آینده نزدیک شاهد درخشش تیراندازان همدانی در میادین مختلف باشیم.

این بانوی کماندار همدانی خاطرنشان کرد: از حدود 1.5 سال پیش، سایت همدان مجهز شده و کسی که وارد این رشته می‌شود در ابتدا نیاز به وسیله ندارد مگر اینکه بخواهد به طور حرفه‌ای ادامه فعالیت دهد.

وی در پایان وجود سایت مجهز تیر و کمان و مربی توانمند همدانی، ساسان رضوی را از عوامل مهم در موفقیت کمانداران همدانی برشمرد.

انتهای پیام/ا

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت