آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 18 مرداد 1397 ساعت 07:51   |   کد مطلب: 33090
استاندار همدان با بیان اینکه مدیران نباید بگذارند صندلی ریاست آنها را فریب دهد، گفت: بنده خودم برای انجام کارها بارها در تهران حضور می‌یابم و برای توسعه استان تلاش می‌کنم بنابراین از تمام مدیران می‌خواهم چنین باشند.

به گزارش نافع، محمدناصر نیکبخت شامگاه چهارشنبه در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار بابیان اینکه امسال نشریه ای در استان همدان تعطیل نشده است، گفت: باید مطالبات رسانه ها پرداخت شود.

وی بابیان اینکه نباید پرداخت مطالبات به پایان سال موکول شود، گفت: معاون سیاسی و امنیتی استاندار باید توزیع عادلانه آگهی ها را پیگیری کند.

استاندار همدان بابیان اینکه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان باید مسائل رسانه ها را شخصا پیگیری کند، گفت: معاونین قدری دارم اما کارها را خودم ورود و پیگیری می کنم و مدیران هم باید اینچنین باشد.

نباید هیچ اشتراک روزنامه یا نشریه ای نسبت به سال گذشته کم شود

نیکبخت بابیان اینکه نباید هیچ اشتراک روزنامه یا نشریه ای نسبت به سال گذشته کم شود، گفت: اداره ای که اشتراک نشریه ندارد باید مشترک شود چراکه این اقدام صرفه جویی در آگاه شدن بوده و این کار خطر است.
وی با بیان اینکه هیچ روزنامه‌ای در استا تعطیل نشده است، گفت: سریعا و صریحا باید مطالبات مطبوعات به موقع پرداخت شود.
استاندار همدان با اشاره به اینکه هیچ روزنامه‌ای برای ما خاص نیست، تأکید کرد: آگهی‌ها و رپرتاژها باید عادلانه در بین رسانه‌ها توزیع شود.
 وی با بیان اینکه بنده برای مدیرکلی ارشاد استان یک فرد بومی را معرفی کردم اما از وزارت ارشاد قبول نکردند زیرا معتقدند باید یک نفر از خود وزارت انتخاب شود، گفت: بعد از این اتفاق بنده آقای درویش‌نژاد را انتخاب کردم که مطمئنم می‌توانند در حوزه فرهنگی استان موثر باشند.
نیکبخت از مدیرکل ارشاد خواست مسائل رسانه‌ای‌ها و بخش فرهنگی را شخصا پیگیری کند و افزود: مدیران برای پیشبرد کارها باید در مرکز حضور داشته باشند و نسبت به دریافت تسهیلات اقدام کنند.
وی با بیان اینکه مدیران نباید بگذارند صندلی ریاست آنها را فریب دهد، گفت: بنده خودم برای انجام کارها بارها در تهران حضور می‌یابم و برای توسعه استان تلاش می‌کنم بنابراین از تمام مدیران می‌خواهم چنین باشند.
استاندار همدان گریزی به ظرافت و سختی کار خبرنگاران زد و افزود: حساسیت کار خبررسانی بسیار بالاست و باید مراقب باشند که در عین مطالبه‌گری مطالب را درست و صحیح به جامعه منتقل کنند.
وی با اشاره به اینکه تمام فرمانداری‌ها باید اشتراک نشریات را داشته باشند، گفت: برخی از ادارات که از این کار ممانعت می‌کنند و به زعم خود دنبال صرفه‌جویی هستند که معتقدم در آگاهی نباید صرفه‌جویی کرد.

وی خطاب به خبرنگاران بابیان اینکه ارتباط صمیمانه با خبرنگاران باعث می شود که تک تک شما برای من عزیز باشید، گفت: هیچ انتظاری ندارم که مطلبی را خلاف واقع بنویسید اما انتظار دارم در بیان مطالب برای دل مردم به گونه ای عمل شود که امیدواری مردم افزایش یابد

وی بابیان اینکه انتظار دارم در دو رویداد ۲۰۱۸ که متعلق به ایران است، کمک کنید، گفت: خبرنگاران در راستای اشاعه فضیلت در جامعه تلاش می‌کنند کمااینکه قلم اصحاب رسانه باید شرافت داشته باشد.

تلاش دشمن برای مقابله با بزرگی و اثرگذاری ایران اسلامی

وی با اشاره به تلاش دشمن برای مقابله با بزرگی و اثرگذاری ایران اسلامی گفت: شرایط التهاب‌آور اقتصادی جامعه نیز جنگ روانی اقتصادی است که باید با کمک مردم و درایت مسئولان از این مشکل بگذریم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان نیز بابیان اینکه خبرنگاران محور تاثیرگذار توسعه هستند، گفت: برنامه های امسال روز خبرنگار بسیار خوب و با برنامه برگزار شد.

سیدسعید شاهرخی با بیان اینکه استاندار نگاه حمایتی و ویژه به رسانه هادارد، گفت: در کارگروه رسانه مطالبات خبرنگاران را پیگیری می کنیم.

وی بابیان اینکه دشمن امروز در جامعه به دنبال اختلاف افکنی است و امروز جنگ اراده هاست و بایدمواظب باشیم، گفت: رسانه ها باید در امید آفرینی به جامعه تلاش کنند.

شاهرخی بابیان اینکه همه دستگاهها باید در راستای خدمت به رسانه پیش قدم باشند، گفت: شورای اطلاع رسانی استان همدان برای حمایت از رسانه تشکیل شده است.

وی یادآور شد: همدان اولین استانی است که سند اطلاع رسانی را تهیه کرده و زودی نهایی می شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت