آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 18 مرداد 1397 ساعت 07:35   |   کد مطلب: 33089
فرمانده انتظامی نهاوند گفت: کشف صلاح گرم در نهاوند در چهار ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابهه سال قبل ۲۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش نافع، سرهنگ احمد ساکی ظهر امروز در جمع  اصحاب رسانه  اظهار داشت: در چهار ماهه نخست امسال نسبت به چهار ماهه نخست سال 96 نزاع‌های فردی در شهرستان نهاوند 9 درصد افزایش یافته است که خوشبختانه این ماه این آمار در شهرستان رو به کاهش است.

وی تصریح کرد: حمل و استفاده از سلاح سرد در درگیری‌ها خلاف قانون است و جرم محسوب می‌شود و برابر قانون با این افراد متخلف برخورد می‌شود که این مهم در شهرستان اطلاع ‌رسانی و عملا اجرا شده است.

ساکی افزود: در  چند ماه گذشته طرح‌های حجمی توسط نیروی انتظامی شهرستان در سطح شهرستان اجرا شده است که در این طرح‌ها حدود 100 دستگاه متورسیکلت متخلف و مزاحم دستگیر، 40نفر معتاد، خرده فروش و عمده فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیر زیادی صلاح شکاری و جنگی در سطح شهرستان کشف و ضبط شده است.

وی عنوان کرد: همچنین پرسنل نیروی انتظامی شهرستان به صورت محسوس و نامحسوس در سطح شهرستان حضور مستمر دارند و با اجرای این طرح‌ها خوشبختانه جرائم اجتماعی، نزاع و درگیری و استفاده از صلاح سرد در شهرستان روبه کاهش است.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند بیان کرد: در شهرستان نهاوند در چهار ماهه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته در بحث سرقت‌ها 240درصد افزایش کشف داشته‌ایم در بخش درستگیری‌ها نیز نسبت به سال گذشته100درصد افزایش، در بحث دستگیری سارقین 138 درصد افزایش دستگیری سارقین و در بحث دستگیری معتادین 97درصد افزایش و دستگیری خرده فروش مواد مخدر 20درصد افزایش داشته‌ایم.

ساکی گفت: در بحث تصادفات برون شهری در شهرستان در چهار ماهه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته نیز تصادفات جرحی در شهرستان 26درصد کاهش، تصادفات خسارتی 50درصد کاهش و تصادفات فوتی برون شهری 50درصد کاهش داشته‌ایم.

وی تاکید کرد: در بحث تصادفات درون شهری شهرستان در چهار ماهه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته تصادفات فوتی 27 درصد کاهش، تصادفات جرحی 16  درصد افزایش و تصادفات خسارتی 75درصد کاهش داشته‌ایم.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند اظهار داشت: امنیت اجتماعی در همه زمینه‌ها تاثیرگذار است و یک اصل اساسی محسوب می‌شود و اگر امنیت اجتماعی وجود نداشته باشد مشکلات زیادی در جامعه رخ خواهد داد.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت