آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 14 مرداد 1397 ساعت 14:44   |   کد مطلب: 33066
رئیس و اعضای کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل وعمومی و محیط زیست شورای اسلامی شهر همدان به همراه مدیران شهرداری از پارکهای سطح شهر بازدیدی شبانه و میدانی داشته و موارد را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش نافع، در این بازدید رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل وعمومی و محیط زیست شورا وضعیت آبیاری فضای سبز و ارائه کیسه های زباله در پارکها را مثبت ارزیابی کرد و گفت: باتوجه به اینکه از فضاهای سبز و پارکها مخصوصا در فصل تابستان استفاده زیادی می شود بر این اساس از وضعیت و مشکلات خدمات شهرداری ،اسکان ، سرویس و نظافت از پارکها بررسی میدانی صورت گرفت.

کامران گردان با اشاره به گردشگر بودن شهر همدان اظهار کرد: بر این اساس باید به فضاهایی که بیشتر مورد استفاده شهروندان و مسافرین قرار میگیرد توجه بشتری شود چرا که ایجاد جاذبه در ماندگاری مسافرین و جذب و تبلیغ همدان بسیار موثر است.

گردان اضافه کرد:

وی در این خصوص افزود: در مجموع فضاهای سبز و پارکها از نظر نظافت و بهداشتی وضیعت مطلوبی دارند و تا حدودی کم و کاستی وجود دارد که بر اصلاح و این موارد از جمله نیاز به گسترش بعضی قسمتهای پارکها ، راه اندازی مجدد آبنمای بوستان ارم ، اضافه کردن سرویس بهداشتی مخصوصا توالت فرنگی برای معلولین و تسریع در نصب روشنایی ها و تسریع در ایجاد پارک داروئی در فضای پیش بینی شده در بوستان ارم تاکید شد.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان به قسمت هایی از پارکها که به حالت مخروبه درآمده اند نیز اشاره کرد و گفت: لازم است این نقاط پاکسازی شده و در جهت توسعه فضای سبز اصلاح و ترمیم شود.

گردان بر امحای دیوار نویسی ها و نوشته های نامتعارف دیوارهای سطح شهر نیز تاکید کرد و یادآور شد: توجه به مباحث عمرانی پارک ها ضروری است.

وی با بیان ا ینکه ایجاد بسترهای گردشگری از ضروریات رونق این صنعت است، اضافه کرد: توجه به تمامی جوانب در حوزه گردشگری  لازم است.

گردان همچنین به اقامه نماز در پارکها و فضاهای سبز شهر در ایام تابستان اشاره کرد و افزود: قسمت نمازخانه های خواهران نباید بسته باشد و جلوی فرهنگسرای پیشکسوتان سایبان نسب شده و فضای انباری نیز برای نگهداری وسایل نماز جماعات پارکها ایجاد کرد.
انتهای پیام/

دیدگاه شما