آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 14 مرداد 1397 ساعت 11:18   |   کد مطلب: 33064
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: تیم اقتصادی دولت ناکار آمد است چرا که با شرایط خاص نتوانستند خوب برنامه ریزی کنند و مراجع تقلید و مدرسین و دلسوزان نظام هر چه پیشنهاد می دهند کسی عمل نمی کند ، و چه بسا بهتر است افرادی که توانایی مدیریت را ندارند شجاعانه استعفا دهند .

 آیت الله سید مصطفی موسوی اصفهانی مدیر حوزه علمیه همدان در گفتگو با خبرنگار نافع، گفت: مشکلات اقتصادی که امروز گریبانگیر کشورها شده است و جنگ تمام عیار علیه جمهوری اسلامی توسط کشورهای استعمارگر به راه افتاده است که ریشه تمام آن ها از امریکا سرچشمه می گیرد .

 

وی ادامه داد: مشکلات اقتصادی در ایران در دو بخش خلاصه می شود که در خارج دشمنان قسم خورده ایران مثل امریکا و اسراییل و عربستان کارشکنی می کنند و توقعی از آن ها نمی رود چرا که در این 40 سال برای ابراندازی جمهوری اسلامی از هیچ کاری دریغ نکردند و حکومت اسلامی را از اول مضر می دانستند .

 

 

آیت الله موسوی اصفهانی تاکید کرد: در راس امور قوه مجریه است که تیم اقتصادی حل شدن مشکلات را به مسئله برجام گره زده است و به دنبال راه حل مذاکره است ، در صورتی که مقام معظم رهبری بارها مکرر فرمودند مکشلات اقتصادی را باید در داخل حل کنیم و چشم مان به خارج نباشد ، اما متاسفانه مسئولین توجهی نکردند و به کار خود ادامه دادند تا کار به اینجا رسید .

 

وی بیان داشت: بهترین راه حل برای حل مشکلات اقتصادی کشور همان است که بزرگان هم فرمودند ، که مفسدین اقتصادی را معرفی و به طور جدی برخورد کنند .

 

مدیر حوزه علمیه همدان عنوان کرد: تیم اقتصادی دولت ناکار آمد است چرا که با شرایط خاص نتوانستند خوب برنامه ریزی کنند و مراجع تقلید و مدرسین و دلسوزان نظام هر چه پیشنهاد می دهند کسی عمل نمی کند ، و چه بسا بهتر است افرادی که توانایی مدیریت را ندارند شجاعانه استعفا دهند .

 

وی گفت: رسانه ها باید داد مردم را به گوش مسئولین برسانند و مجلس و قوه قضاییه نیز از خواب غفلت بیدار شوند و با معرفی مفسدین امید را به جامعه برگردانند .
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت