آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 14 مرداد 1397 ساعت 08:02   |   کد مطلب: 33061
مسؤول بسیج رسانه شهرستان نهاوند گفت: یادواره شهدای رسانه نهاوند برگزار می‌شود.

به گزارش نافع، علی سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگارما در نهاوند ضمن تبریک هفته خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی دو شهید رسانه اظهار کرد: خوشبختانه امسال با همکاری خبرنگاران شهرستان برنامه‌های خوبی نظیر غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام در روز نخست هفته خبرنگار و همچنین دیدار با امام‌ جمعه نهاوند برگزار شد.

وی با اشاره به جایگاه والای شهدای گرانقدر و لزوم زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: امسال برای سومین سال متوالی یادواره دو شهید رسانه شهرستان نهاوند در نیمه دوم مردادماه به میزبانی زادگاه خبرنگار شهید رضا سوری در روستای وهمان برگزار می‌شود.

مسؤول بسیج رسانه شهرستان نهاوند افزود: همچنین سرکشی و مراسم تجلیل و اهدای بسته فرهنگی به دو خانواده شهید رسانه در روستاهای و همان و تکه از دیگر برنامه‌های هفته خبرنگار در شهرستان نهاوند است.

وی با بیان اینکه شهیدان «الله‌مراد نادری» و «رضا سوری» دو شهید رسانه‌ای شهرستان هستند، گفت: برنامه‌ای ترتیب داده‌ شده که به همراه امام‌جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند و جمعی از خبرنگاران با حضور در منازل این دو شهید گران‌قدر از خانواده این عزیزان دلجویی به عمل آید.

سهرابی با اشاره به اینکه شهرستان نهاوند داری بیش از 27 خبرنگار فعال بسیجی است که در فضای مجازی و رسانه‌های مکتوب و تصویری به تولید خبر و محتوا می‌پردازند، گفت: طی سال گذشته خبرنگاران نهاوند در جشنواره‌های کشوری و استانی حائز چندین رتبه شده‌اند که این مهم نشان از قدرت قلم این عزیزان دارد.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت