آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 9 مرداد 1397 ساعت 07:23   |   کد مطلب: 33022
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش همدان با اعلام این خبر در نشستی با خبرنگاران گفت: این مسابقات در چهار رشته توپی فوتسال، والیبال، بسکتبال و هندبال، در دو مقطع ابتدایی و متوسطه اول برگزار می شود.

به گزارش نافع، عبدا... جعفری مکان برگزاری این مسابقات را 10 سالن ورزشی شامل سالن آموزش و پرورش، امام علی(ع) مخابرات، شهیدان حاجی بابایی مریانج، پوریای ولی، فردوسی، انقلاب، برنا، اکباتان، تختی و شهید محمدی برشمرد.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش همدان تاکید کرد: ارزیابان ورزشی این چهار رشته، مسابقات را رصد می کنند تا استعدادهای برتر این مسابقات شناسایی و به اردوی تیم های ملی دانش آموزی دعوت شوند.
وی افزود: مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور اعضای تیم های شرکت کننده و همچنین عوامل اجرایی مسابقات، ساعت 18 روز پنجشنبه (11مرداد) در سالن امام علی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار می شود.
رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه گفت: مسابقات ورزشی دانش آموزان کشور همزمان در 12 رشته، در بخش پسران و دختران از یکم مرداد آغاز شده که در مجموع استان همدان 460 دانش آموز ورزشکار به این مسابقات اعزام می کند.
مجتبی خدا رحمی با بیان اینکه مسابقات پسران در شهر های تبریز، رامسر، چهارمحال بخیاری و خرم آباد برگزار می شود، افزود: در بخش پسران 256 دانش آموز از استان همدان در 11 رشته حضور دارند.
وی اضافه کرد: مسابقات دختران نیز علاوه بر همدان در شهر های زنجان، رامسر و چهار محال بختیاری برگزار می شود که 204دانش آموز دختر از استان همدان در این مسابقات شرکت می کنند.
بیست و نهمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان سراسر کشور از یکم مرداد تا 12 شهریور در 12 رشته برگزار می شود.
این سومین بار است که همدان در بخش دختران میزبان این رقابت ها است و پیش از این همدان در سال های 1383 و 1387 میزبانی بخش دختران این مسابقات را بر عهده داشته است.
منبع:همدان پیام
انتهای پیام/

دیدگاه شما