آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397 ساعت 13:09   |   کد مطلب: 33015
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با بیان اینکه دشمن به خاطر آنکه در منطقه پهن شده، بسیار آسیب‌پذیر است گفت: در جریان سخنرانی چند روز گذشته سردار سلیمانی در همدان، فقط یک تذکری به دشمن داده شد که مواظب باشد اگر منافع مردم ما را تهدید کند، حتما منافع او در منطقه تهدید خواهد شد و این یک امر بدیهی است.

به گزارش نافع، سردار «علی شادمانی» در گفت‌وگو با خبرنگارما، با بیان اینکه قدرت نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از بخش‌های اصلی قدرت نظام است، گفت: قدرت ما یک قدرت قابل اثبات است و این قدرت باید در مقاطع مختلف از زبان مسئولان بیان شود تا دشمن متوجه رفتار و اعمال خود باشد.

وی با بیان اینکه دشمن ما نشان داده که اگر در برابر او با قدرت عمل کنیم، عقب می‎نشیند و اگر با او مسامحه کنیم و موضع انفعالی بگیریم، پیشروی می‌کند، افزود: در عرصه کنونی که شخص حاکم بر مسند امور آمریکا، دولت ما را رسما تهدید می‌کند، نباید دولت را تنها گذاشت و همه از جمله نیروهای مسلح، باید از دولت و شخص رئیس جمهور در برابر این تهدیدات دفاع کنند و اظهارات چند روز پیش سردار سلیمانی هم در همین راستا انجام شد.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) ادامه داد: دشمن باید متوجه شود که منافع مردم برای ما حیاتی و مهم است و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهیم این منافع توسط دشمنان ما به خطر بیفتد.

سردار شادمانی با بیان اینکه دشمن به خاطر آنکه در منطقه پهن شده، بسیار آسیب‌پذیر است گفت: در جریان سخنرانی چند روز گذشته سردار سلیمانی در همدان، فقط یک تذکری به دشمن داده شد که مواظب باشد اگر منافع مردم ما را تهدید کند، حتما منافع او در منطقه تهدید خواهد شد و این یک امر بدیهی است.

وی در پایان با بیان اینکه ما خواهان جنگ نیستیم و همه فداکاری‌ها را انجام می‌دهیم که جنگ نباشد، خاطرنشان کرد: ما به دنبال حفظ منافع مردم هستیم و اگر این منافع در جنگ تامین شود حتما از آن استقبال می‌کنیم و اگر این منافع در غیر از جنگ تامین شود باز هم از آن استقبال می‌کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما