آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397 ساعت 00:58   |   کد مطلب: 33012
ملت غیور و شهید پرور استان همدان، تقدیر الهی بر این بود تا در آستانه ی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر هیمنه ی استکبار جهانی و آمریکای جهانخوار در خطه ی دارالمومنین و دارالمجاهدین استان همدان شکسته شود.

به گزارش نافع، سخنان سراسر غرور آفرین سردار سرلشگر حاج قاسم سلیمانی، فرمانده ی شجاع سپاه قدس همچون موج عظیمی همه ی دنیا را فرا گرفت، گویا که مالک اشتر علی علیه السلام حمایل شمشیر خود را محکم کرده و آماده ی دستور است تا با طرفه العینی بر جبهه ی کفر یورش ببرد و فتنه ای را از زمین بر کند.
آنچه سردار سلیمانی شجاع ما در مراسم تجلیل از شهدای عملیات رمضان خطاب به یاوه گویی های این روزهای ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت، از جنس نهیب های برق آسای مالک اشتر در جنگ های صفین و نهروان خطاب به دشمن بود.
اینک به برکت و عظمت شهدای عملیات رمضان و به صلابت و قاطعیت سردار سلیمانی عزیز و به یمن حضور انقلابی شما مردم شهید پرور استان همدان، پیروزی بزرگی در عرصه ی دیپلماسی سیاسی و دفاعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خورد.
به همین مناسبت ضمن شکر گزاری به درگاه قدس احدیت و اعلام پشتیبانی قاطع از بیانات دشمن شکن سردار سلیمانی، از شما ملت فهیم و بزرگوار همیشه در صحنه ی استان همدان به خاطر حضور انقلابی در این مراسم و مسئولین خدوم استانی کمال تقدیر و تشکر را داریم.
و لینصرن الله و من ینصره ان الله لقوی عزیز

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان
آیت الله غیاث الدین طه محمدی

سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی
فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان
انتهای پیام/

دیدگاه شما