آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 7 مرداد 1397 ساعت 08:03   |   کد مطلب: 33004
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: در حال حاضر 18 سهمیه تا به امروز ورزشکاران ما قطعی کرده اند که امیدواریم باز هم این آمار افزایش پیدا کند.

به گزارش نافع، رسول منعم،  گفت: از پارسال 43 مستعد ورزشی برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا شناسایی شده اند که تاکنون عملکرد درخشانی را در کسب سهمیه کسب کرده ایم.

وی اظهار داشت: ورزش استان همدان به نسبت دوره گذشته بازی های آسیایی و پاراآسیایی با رشد 300 درصدی کسب سهمیه حضور در مسابقات برخوردار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان ادامه داد: حضور موفق در این رقابت ها را هدفگذاری کرده ایم و امیدوارم ورزشکاران همدانی بتوانند خوش رنگ ترین مدال های این دوره از بازی های آسیایی و پاراآسیایی را کسب کنند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون حضور دو ورزشکار و یک مربی در کبدی، سه ورزشکار در قایقرانی، چهار ورزشکار و یک مربی در گلبال و دو و میدانی نابینایان، یک ورزشکار در والیبال نشسته ، یک ورزشکار در ووشو، یک ورزشکار در تیراندازی، یک داور در بسکتبال، یک ورزشکار و یک مربی در جودو و یک داور درفوتبال قطعی شده است.

منعم اضافه کرد: در رشته های همچون شمشیربازی، دو و میدانی ، کشتی، رزمی و قایقرانی نیز شانس کسب سهمبه وجود دارد و ما امیدوار به افزایش تعداد نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا هستیم.

وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای حمایت از ورزشکاران مستعد کسب سهمیه بازی‌های آسیایی جاکارتا افزود: ما جزو تنها استان هایی در کشور هستیم که از ورزشکاران مستعد حمایت می کنیم و قطعا تا آغاز بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا این حمایت ها را ادامه خواهیم داد.

منعم گفت : در دوره گذشته این مسابقات که در کره جنوبی برگزار شد ما 8 نماینده داشتیم که در این دوره تاکنون رشد صد در صدی نسبت به دوره قبل داشته ایم که نشان از پیشرفت ورزش استان در 4 سال اخیر دارد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

دیدگاه شما