دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 7 مرداد 1397 ساعت 07:44   |   کد مطلب: 33001
مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان گفت: دستگاه های اجرایی همدان برای روز خبرنگار برنامه داشته باشند.

به گزارش نافع، اسدالله ربانی مهر در نشستی با خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن روز ۱۷ مرداد روز گرامیداشت شهید صارمی و روز خبرنگار گفت: امروز تکریم اهالی فرهنگ و رسانه یک ضرورت است و باید جایگاه اهالی فرهنگ و رسانه را در جامعه حفظ کنیم.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان گفت: استان همدان با این سابقه فرهنگی و تاریخی باید در تمام حوزه های فرهنگی الگو و سرآمد باشد و امروز تکریم اهالی رسانه و فرهنگ یک وظیفه همگانی است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان گفت: خبرنگاران طی سال زحمات زیادی را متحمل می شوند و در تمام برنامه ها حضور دارند و باید دستگاه های اجرایی استان در روز خبرنگار برنامه هایی در راستای تکریم خبرنگاران و اصحاب رسانه داشته باشند.

وی اضافه کرد: متاسفانه امروز رسانه ها با مشکلات زیادی روبرو هستند و باید دستگاه های اجرایی همکاری بیشتری با رسانه ها داشته و ارتباط و تعامل بیشتری با خبرنگاران داشته باشند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان گفت: خانه مطبوعات استان برنامه هایی را برای برگزاری مراسم روز و هفته خبرنگار پیش بینی کرده که باید دستگاه ها در این زمینه و در راستای اجرای بهتر برنامه ها همکاری لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت