دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 3 مرداد 1397 ساعت 10:27   |   کد مطلب: 32975
نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: برای آزمون استخدامی بیمارستان حضرت قائم(ع) 1200 نفر ثبت نام کردند که 90 نفر در قبولی اولیه به عنوان سه برابر ظرفیت معرفی شدند و بنده نقشی در جذب نیروها نداشتم.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با بیان اینکه هیچ نقشی در جذب نیروهای جدید بیمارستان قائم(عج) نداشته است، گفت: بحث جذب نزدیکانم در مرکزدرمانی قائم(عج) شایعه ای بیش نیست چرا که این افراد تماما" از طریق آزمون‌های کشوری و گزینش‌های استانی موفق به استخدام شده اند.

 

وی افزود: در ابتدا 1200 نفر برای این آزمون ثبت نام کردند که 90 نفر در قبولی اولیه به عنوان سه برابر ظرفیت معرفی شدند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس گفت: این 90 نفر پس از قبولی در گزینش ستادی دانشکده که از طریق یک تیم 5 نفره هدایت میشد حضور پیدا کردند و با توجه به کیفیت مصاحبه موفق به کسب نمرات لازم از این تیم گزینشی شدند.

 

وی ادامه  داد: به جز این 30 نفر 8 نفر نیز سهمیه برای خانواده ایثارگران وجود داشت که این افراد نیز طبق روال ذکر شده و با عبور از موانع استخدامی در بیمارستان مشغول بکار شدند.

 

رنجبرزاده همچنین تصریح کرد: بجز این دوره استخدام یک آزمون استخدامی دیگر هم برای بیمارستان قائم(عج) انجام شده که طی آن 49 نفر بصورت پیمانی و رسمی جذب سیستم شده و خواهند شد.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس ضمن اشاره به اینکه استخدام این 30 نفر به صورت شرکتی است بیان کرد: شایعه پردازان بجای ترویج اینگونه مسائل موضوع را از زاویه ی دیگری ببیند که دانشکده ی مستقل شده پزشکی اسدآباد در عرض یک سال موفق به اشتغالزایی برای نزدیک به 100 نفر شده اسـت.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش به استخدام نشدن برادرزاده خود اشاره کرد و گفت: وی موفق به کسب رتبه ی برتر حسابداری شده بود اما بعلت یک اشتباه اداری موفق به استخدام نشد.

 

رنجبرزاده در پایان ضمن اشاره به اینکه تصحیح این اشتباه از طریق دیوان عدالت اداری در دست پیگیری است، گفت: اگر قرار بر جذب آشنایان من بود برادرزاده ام در اولویت جذب قرار داشـت اما چون این هدف در من وجود نداشت حتی وی نیز موفق به استخدام نشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت