آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 31 تير 1397 ساعت 07:21   |   کد مطلب: 32954
نماینده نهاوند در مجلس در مورد قانون FATFگفت: با توجه به ضعف هایی که این قانون دارد نظر نمایندگان نیز در این‌مورد منفی است و با توجه به وظیفه نمایندگان، اگر‌ نظرات نمایندگانی که‌مخالفت کرده اند تامین نشود بازهم با این قانون مخالفت خواهد شد.

حسن بهرام نیا در گفتگو با خبرنگار نافع عنوان کرد: مبادلات مالی برای کشور‌ها و کشورما بسیار مهم است ولی باید دقت کنیم که این قانون به توان دفاعی ما اسیب وارد نکند که نمایندگان به این موارد توجه دارند.

نماینده نهاوند در مجلس افزود: در صورتی که تصویب قانون FATF مجدد در دستور کار قرار بگیرد باید خواسته های نمایندگان فراکسیون ولایی لحاظ شود وگرنه ما بر روی مواضعمان هستیم.

وی با اشاره به بخش هایی از این قانون در مورد ممنوعیت کمک به گروه های تروریستی اظهار داشت: از نظر آنها نیروهای محور مقاومت تروریست هستند در حالی که اصلا اینگونه نیست و طبق قانون اساسی کشور، ما از ملتهای مظلوم جهان و محور مقاومت حمایت‌می کنیم و این از اصول انقلاب اسلامی است.

بهرام نیا اظهار داشت: مبادلات مالی برای کشور‌ها و کشورما بسیار مهم است ولی باید دقت کنیم که این قانون به توان دفاعی ما اسیب وارد نکند که نمایندگان به این موارد توجه دارند.

وی گفت: قرارگرفتن تمامی مسائل مالی و اقتصادی کشور در اختیار غربی‌ها در قالب قانون fatf بسیار مهم و البته خطرناک است که وظیفه ما توجه به این موارد است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت