آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 29 تير 1397 ساعت 14:13   |   کد مطلب: 32946
در یک نزاع دسته جمعی در میدان امام شهر نهاوند متاسفانه یک نفر کشته شد و 9 نفر مجروح شدند.

به گزارش نافع، بامداد امروز جمعه بین تعدادی جوان نزاع دسته جمعی اتفاق افتاد که در این حادثه یکی از طرفین دعوا با سلاح شکاری ساچمه ای به طرفهای مقابل شلیک می کند.

در این حادثه که در میدان امام نهاوند رخ داد بر اثر این تیراندازی تعداد 10 نفر مجروح شدند و به بیمارستان منتقل شدند که امروز یکی از مجروحان متاسفانه در بیمارستان ملایر فوت کرد.

سرهنگ احمد ساکی فرمانده نیروی انتظامی نهاوند در این مورد گفت: این درگیری بین جوانان دو روستای بخش گیان نهاوند اتفاق افتاد و مجروحان نیز به بیمارستان منتقل شدند و درگیری با حضور پلیس خاتمه یافت.

وی افزود: علت و انگیزه این درگیری با حضور مقام قضایی در دست بررسی است.

وی ادامه داد: در این درگیری ۱۲ نفر هم دستگیر شدند.

مومنعلی دارابی رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند نیز در این زمینه گفت: در نزاع دسته‌جمعی در شهرنهاوند پسر جوانی به قتل رسید و تعداد۹نفر دیگر دچار مجروحیت شدند.

وی گفت: تعداد10 نفرجوان در یک نزاع دسته‌جمعی طایفه ای دچار مجروحیت شدید شده بودن به بیمارستان آیت الله علیمرادیان منتقل شدند.

مدیر شبکه بهداشت ودرمان نهاوند افزود: پس از ارزیابی و کمکها اولیه ۸نفرآنها تحت عمل جراحی قرارگرفتن که خوشبختانه وضعیت حال عمومی آنها خوب است.

وی بیان داشت: 2 نفر از مجروحین که وضعیت حال عمومی شدیدی داشتن به ملایر اعزام شدن که متاسفانه به علت شدت جراحات وارده یکی از این مجروحین جوان جان خودش را از دست داده است.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت