آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 27 تير 1397 ساعت 10:27   |   کد مطلب: 32916
رئيس پليس آگاهي استان از انهدام باند سارقان منزل و كشف 10 فقره سرقت منزل در شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش نافع، سرهنگ "رضا زارعي" در تشريح اين خبر گفت : در پي وقوع سرقت هاي متعدد منزل در سطح شهر ملاير ، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور ماموران پليس آگاهي قرار گرفت .

وی افزود: بلافاصله در اين راستا پس از تجميع پرونده هاي ارجاعي اقداماتي از قبيل بررسي شيوه و شگرد سرقت هاي به وقوع پيوسته ، فراخواني عوامل تجسس کوپ هاي تابعه و برگزاري جلسات توجيهي و انجام تحقيقات ميداني مشخص شد یکی از سارقان حرفه اي و سابقه دار به هویت معلوم  پس از آزادي از زندان مجددا در ارتکاب سرقت فعاليت دارد.

سرهنگ زارعي افزود: لذا دستگيري نامبرده به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا اينکه نامبرده در يك عمليات از پيش تعيين شده دستگير و به مقر دلالت داده شد.وی ادامه داد:متهم در بازجوئي هاي انجام شده لب به اعتراف گشود و به 10 فقره سرقت منزل با همدستي دو نفر اقرار کرد.

این مقام مسئول گفت: همدستان متهم نيز شناسايي و بطور همزمان در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و در مواجهه با يافته هاي پليسي به سرقت هاي ارتکابي معترف شدند.

رئيس پليس آگاهي استان در پايان گفت: در ادامه رسيدگي به پرونده، با راهنمايي متهمان کليه محل هاي سرقت تاييد، مالباختگان شناسايي و متهمان روانه زندان شدند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما