آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 26 تير 1397 ساعت 08:35   |   کد مطلب: 32902
فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص نقشه راه اقتصاد، گفت: امروز تکلیف بر همگان روشن است و باید با بر تولید داخل تکیه کنیم که با این امر هم اشتغال ایجاد و هم نیاز مردم برطرف می‌شود؛ البته بیشترین مشکلات جامعه درزمینهٔ اشتغال و تولید است.

 کریم حمیدوند در گفت‌وگو با خبرنگار نافع، ؛ با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با هیأت دولت و تأکیدات ایشان نسبت به احساس مسئولیت دولتی‌ها، اظهار کرد: احساس مسئولیتی که حضرت آقا از آن سخن گفتند، برای راحت بودن و فخرفروشی نیست بلکه اسم آن با خود است یعنی مسئول بودن و احساس وظیفه کردن بیشتر؛ اگرچه رهبر انقلاب احساس مسئولیت مسئولان دولتی را انکار نکردند، بلکه بر احساس مسئولیت بیشتر تأکید داشتند؛ یعنی در شرایط اضطراری امروز با سرعت بیشتری تلاش کنند.

 

وی تصریح کرد: احساس مسئولیت بیشتر یعنی من نوعی به‌عنوان فرماندار و هرکسی در هر جایگاه و مسئولیتی که هست، نسبت به سال گذشته تفاوت داشته باشد و با آهنگ بیشتری در حوزه کاری خود فعالیت و تلاش کند.

 

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت: یکی از اموری که باید مسئولان نسبت به آن باید احساس مسئولیت داشته باشند، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و استفاده از بیت‌المال است که در این راستا ما در فرمانداری در ساعات اداری از انرژی برق کمتری استفاده می‌کنیم و حتی در دفتر کار بنده به کولر قدیمی که پاسخگو نیست، اکتفا شده است.

 

 وی ادامه داد: البته احساس مسئولیت نسبت به هر موضوعی باید وجود داشته باشد به فرض مثال از شایعاتی که علیه نظام و مسئولان می‌شود، احساس مسئولیت کرد و با رصد آن در مقابل آن ایستاد.

 

حمیدوند گفت: امروز راست و چپ، اصلاح‌طلب و اصولگرا در نظام اسلامی معنا ندارد و بله باید دست‌به‌دست هم داد و به دنبال رفع مشکلات باشیم.

 

وی گفت: تیم اقتصادی دولت باید هوشمندتر عمل کند و امروز نیاز است که دست دلالان و افراد سودجو از جامعه قطع شود به‌صورت مداوم جلسات تنظیم و کنترل بازار را در دست بگیریم.

 

 فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص نقشه راه اقتصاد، افزود: امروز تکلیف بر همگان روشن است و باید با بر تولید داخل تکیه کنیم که با این امر هم اشتغال ایجاد و هم نیاز مردم برطرف می‌شود؛ البته بیشترین مشکلات جامعه درزمینهٔ اشتغال و تولید است.

 

 وی بابیان اینکه تحریم‌ها یک فرصت است نه تهدید، تأکید کرد: نه‌تنها کارمندان دولت بلکه افراد در هر قشری وظیفه‌دارند که از تولیدات داخلی حمایت کنند.

 

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت