آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 تير 1397 ساعت 12:54   |   کد مطلب: 32895
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از تعریض بلوار سرلشگر شهید حاج حسین همدانی خبر داد و گفت: ساماندهی ورودی های شهر همدان جذب گردشگر را افزایش می‌دهد.

به گزارش نافع،  امیر خجسته صبح امروز در حاشیه بازدید از مراحل اجرایی پروژه تعریض بلوار سردار شهید حاج حسین همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: یکی از مطالبات مردم همدان اصلاح ورودی‌ها بود که مردم سال‌ها منتظر رفع مشکلات از مسیر جاده تهران به سمت همدان بودند که متاسفانه طی چندین سال اخیر این اصلاحات اجرایی نشده بود.

خجسته بیان کرد: پروژه تعریض بلوار سردار شهید حاج حسین همدانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان در مسیری به طول تقریبی 2000 متر, یکی از پرتردد ترین ورودی های همدان و از جمله مهمترین ورودی ها عملیاتی می‌شود.

وی افزود: ساماندهی ورودی‌های همدان فضای مناسبی را برای جذب بیشتر مسافران و گردشگران به داخل شهر ایجاد خواهد کرد و موجب رونق صنعت گردشگری و کسب و کار در استان می‌شود.

خجسته تصریح کرد: ورودی هر شهر به نوعی بیانگر شهرسازی و معماری آن شهر و منطقه است و توجه ویژه به ورودی های همدان موجب جلب توجه مسافران برای اقامت و بازدید از مناطق مختلف استان می‌شود.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور عنوان کرد: با توجه به تخصیص اعتبار و شروع  به کار پیمانکار، امید است بتوان گام مؤثری در بهبود تردد شهری، ارتقاء ایمنی، کاهش تصادفات و جذب توریست در شهرستان همدان برداشته شود.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت